Tovább robog a Pécs
2015.11.05 | 12:52

Tovább robog a Pécs Kikapott a Kinizsi Angyalföldön!   Közép csoport PTE ÁOK-PETŐFI SE - SCOREGOAL KECSKEMÉTI FC 5-9 (4-4) A két újonc csatája abszolút három esélyesnek tűnt, amely a vendégeknek sikerült jobban. A szünetig fej-fej mellett haladtak a csapatok, de a második játékrész elején a Kecskemét három gólos előnyre tett szert, amit jobb erőnlétének köszönhetően meg is őrzött. Ezzel az újabb győzelemmel már ötödikek a tabellán.   VÁC FUTSAL SE - PTE PEAC FUTSAL 4-5 (1-0) Újabb rangadót nyert a Pécs, és továbbra is hibátlan. a Vác az elmúlt hetekben régi önmagát idézte, és jó esélye volt a győzelemre. Az első percben megszerezték a vezetést, és több gól nem is esett a félidőben, így náluk volt az előny szünetben. A fordulást követően a vendégek megtalálták a góllövő cipőjüket, és megfordították az eredményt. Már három góllal is vezettek, de a váciak nem adták fel, és visszajöttek a mérkőzésbe. A hajrában megvolt az esélyük, hogy egalizáljanak, de elpuskázták a helyzeteket, így a vendégek ismét behúztak egy rangadót, és továbbra is hibátlanul állnak és vezetik a csoportot.   INTER CDF SE - ÚJPEST FC-220 VOLT 5-8 (4-4) Igazi alsóházi rangadót rendeztek a fővárosban, ahol a vendégek tűntek az esélyesebbnek. A találkozó kiegyenlített játékot hozott, így nem meglepő, hogy döntetlennel fordultak a csapatok. A találkozó a hajrában dőlt el, ahol a vendégek nagyobb rutinjuknak köszönhetően maguk javára fordították az eredményt. Az Inter első győzelme továbbra is várat magára.   1988 DÉLI FC - DUNAKESZI KINIZSI FUTSAL 4-3 (1-1) A Kinizsi nagy esélyt szalasztott el a mérkőzésen, mivel a Déli nem tudott visszajátszatni az első keretéből, az Aramis ellni NB 1-es meccs miatt. Igaz, hogy tőlük is hiányzott Temesi, térdsérülés miatt. A korai Déli gól után nagy nyomás nehezedett a hazaiak kapujára, és tudott is fordítani a Kinizsi, de nem tudott több góllal ellépni. Ebben közrejátszott Tóth Béla szenzációs védése a Déli kapujában. A hazaiak fiataljai nagyot küzdöttek védekezésben, és az utolsó percekben lőtt gólokkal megfordították az eredményt a kitámadó Kinizsi ellen.   Pénteken játszották: MMSZ SE - ROMHÁNY SE 9-5 (4-2) Jól ismerik egymást a felek, így tudták mire számíthatnak. A találkozó a hazaiak számár sikerült jobban, leginkább jobb helyzetkihasználásuknak köszönhetően. A romhányiak végig szaladtak az eredmény után, de egyenlíteniük nem sikerült.   VÁROSGAZDA UP. AKADÉMIA - BRAND MISSION TOLNA-MÖZS 4-4 (2-1) Az elmúlt hetekben egyik csapatnak sem ment igazán, így ráfért volna a győzelem mind a két oldalra. Ehhez a hazaiak álltak közelebb, hiszen egy perccel a vége előtt még két góllal vezettek. A vége mégis döntetlen lett. A Tolna az utolsó percben kétszer is betalált, így az egyik pontot legalább megszerezte.   Később játsszák: PAFC-MITRE – UTE