Tizenöt gólos székely–magyar futsalmeccs
2017.01.06 | 22:25
Látványos, gólokban gazdag barátságos teremlabdarúgó-mérkőzést játszott pénteken este a csíkszeredai Erőss Zsolt Arénában a Csíkszeredai Imperial Wet és a Magyar Futsal Liga-válogatott. A találkozót a csíkiak 9–6-ra nyerték.

imperial wet magyar liga valogatott gn 021_bGliga Krisztián (a labdával) 3 gólt lőtt

Jobban kezdett a vendég együttes, a mérkőzése elején 2–0-ra vezettek, de a Görbe Walter csapattulajdonos-edző által irányított Imperial Wet az első félidő közepén kiegyenlített, majd kétgólos csíki előnnyel vonultak a csapatok szünetre. imperial wet magyar liga valogatott gn 007_b A második félidő nagy részében a magyar ligaválogatott támadott, az utolsó négy percre kapusuk helyett is mezőnykátékost küldtek pályára, és egy gólra feljöttek ugyan, de az utolsó percekben a hatékony védekezésre és ellentámadásokra berendezkedő csíkiak tartani, sőt növelni tudták előnyüket. imperial wet magyar liga valogatott gn 017_b A mérkőzés elején a nézők és a csapatok elénekelték a magyar és a székely himnuszt, a találkozó végén pedig Kiss Antal, Magyar Labdarúgó Szövetség Futsal-szakbizottságának vezetőségi tagja, illetve Zsigmond Barna Pál, Magyarország csíkszeredai főkonzulja díjazta a két csapat legjobb játékosát: a vendégektől Pankotai Istvánt, a házigazdáktól pedig Gliga Krisztiánt. Ezen a mérkőzésen búcsúztatták a csíkiak kapusát, Paltán Rolandot, aki a tavaszi idényben már nem lesz az Imperial Wet játékosa.  imperial wet magyar liga valogatott gn 001_b Csíkszeredai Imperial Wet–Magyar Futsal Liga-válogatott 9–6 (5–3). Gólszerzők: Gliga Krisztián 3, Balogh Zsolt Zalán és Tóth Tibor 2-2, Antal Hunor és Birtalan Barna, illetve Ambrus Tamás 2, Bodó Richárd, Szentes-Bíró Tamás, Bun Roland és Víz Fülöp.  imperial wet magyar liga valogatott gn 035_b A Magyar Futsal Liga-válogatott szombaton délelőtt 11 órakor a székelyudvarhelyi sportcsarnokban játszik a helyi 1. ligás Futsal Klub Székelyudvarhely ellen.  Forrás: székelyhon.ro

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00