Tizenkétszer csapott Csernai a Villámba!
2015.02.19 | 00:47
Tizenkétszer csapott Csernai a Villámba! Nyugati csoport, 18. forduló   ELTE-BEAC - TÖRÖKBÁLINTI FSE 10-4 (2-3) Az ősszel idegenben az ELTE begyűjtötte a három pontot, és most is ők tűntek az esélyesnek, de ehhez képest szünetben vendégelőnyt mutatott az eredményjelző. A második félidőre rendezték soraikat az egyetemisták és más szellemben játszottak, aminek meg is lett az eredménye. Magabiztosan játékkal fordítottak és hozták az összecsapást.   FEHÉRVÁR-FUTSAL - DREAM TEAM FUTSAL 3-3 (2-0) Továbbtart a fehérváriak hullámvölgye. Elmúlt három meccsüket elbukták a hazaiak és itt volt a lehetőség a javításra, a sereghajtó ellen. Sokáig úgy tűnt, be is gyűjtik a három pontot, hiszen a szünetben két gólos volt az előnyük, de a győzelem elmaradt. A 2. félidőben 3-1-nél bebiztosíthatta volna győzelmét a vendéglátó, de elpuskázta lehetőségeit, és ahogy ez lenni szokott, megbosszulta magát. Előbb szépített az Álomcsapat a hajrában, majd az utolsó percben kiegyenlített, amivel szerzett egy értékes pontot.   AC VILLÁM-GEOBUSZ.HU - BME FC 2-29 (1-10) Számítani lehetett rá, hogy a BME nagyarányú győzelmet arat az érdi alakulat felett, de hogy közel 30 gól lesz a különbség, arra kevesen számítottak. A Villám igen foghíjasan állt fel, mindössze két cseréjük volt. Már az első félidő is gól gazdagra sikerült, hiszen már ekkor elérték az egyetemisták a két számjegyű találatot, de az igazi henger a második játékrészben jött, ekkor egy híján 20-t rúgtak. A góllövésben a játékos-edző, Csernai mester járt az élen, aki egymaga 12 találatot jegyzett és már egy híján 50 gólnál jár. Csak viszonyításként… A Siófok összesen 52-t szerzett 18 forduló alatt. Csernai ráadásul szerzett egy ritkán látható gólt. Szögletből becsavarta érintés nélkül. Ami biztos, ha a bajokság végén a gólkülönbség döntene a Göcsej és a BME között, a fővárosiaknak nem kell aggódniuk, mert 40 góllal jobban állnak, mint legfőbb riválisuk.   ASTERIX SC – TFSE 2-8 (1-3) Jól kezdte a tavaszt az Érd, de nem tudta most megismételni azt a teljesítményt, amivel legyőzték többe között a Győrújbarátot. Ezek fényében nem sok esélyük volt a TF ellen, akik hozták sokat futó játékukat, amivel felőrölték ellenfelüket. győzelmükkel a vendégek megközelítették a Fradit, amely kikapott Zalaegerszegen.