Tiszaújváros 3. nap
2008.07.03 | 00:00

Utolsó, legizgalmasabb napjához érkezett a tábor.

Már korán reggel elkezdõdtek a mérkõzések, amelyek közül elõször a Gödöllõi SK- AC Villám találkozóra került sor. A korosztály meglepetéscsapata (AC Villám) jobb volt, nyert is 4-2 arányban, így már biztosan dobogó második fokán végeztek. A gödöllõiek harmadik helyének megszerzéséhez az Aramis nagyarányú gyõzelmére volt szükség a következõ mérkõzésen. Ezt a csoport legjobb csapata meg is tette (Csõ-Aramis 2-11), így meglepetésre a Csõ a negyedik helyen végzett.

A nagyobbaknál izgalmasabban alakultak az események. A Csõ-Montage gólparádét rendezett az AC Villám ellen (17-1), így még az elsõ hely elérésére is volt esélye (ehhez az FTC-nek legalább egy góllal, de nem többel, mint öttel le kellett volna gyõzniük az Aramist). A nap legizgalmasabb meccse valóban az Aramis-FTC csata volt. Az összecsapás elõtt az AC Villám kivételével bármelyik csapat megszerezhette még az elsõ helyet.

Nagy csata dúlt a pályán, nem kímélték sem magukat, sem az ellenfelet a két csapat játékosai. A vezetést a 21. percben a budaörsiek szerezték meg, de egy percre rá egyenlített a Fradi, és így ismét nyílt lett a meccs. A zöld-fehérek 10 méteres büntetõhöz is jutottak, de nem sikerült értékesíteniük, mint ahogyan a sok-sok gólhelyzetüket sem. A végén az Aramis örülhetett, ismét megnyerték a grassroots tornát.

A díjakat Õze Tibor az MLSZ grassroots program menedzsere és Király Gábor az MLSZ Futsal Bizottságának titkára adta át.

1.  nap (2008. június 30.)

U13
16:00 Colorspectrum Aramis - AC Villám 10-2
Gólszerzõk: Büki(4), Vida(2), Vas, Korozmán, Bencze, Bognár ill. Zsolnai, Bojky.

17:00 Csõ-Montage BFC - Gödöllõi SK 1-1
Gólszerzõk: Sebestyén ill. Nagy B.

U15
18:00 Colorspectrum Aramis  - AC Villám 10-0
Gólszerzõk: Molnár(2), Bujáki(2), Járay(2), Gyõrfi(2), Bicskei, Németh.

19:00 FTC - Csõ-Montage BFC 1-3
Gólszerzõk: Bóna A. ill. Bánhidi, Szebényi, Dobos

2.  nap  (2008. július 1.)

U13
16:00 AC Villám - Csõ-Montage BFC  9-4
Gólszerzõk: Tóth P.(3), Zsolnai(2), Bojky, Szijártó, Hojer, Vajda ill. Garamszegi(3), Lukács

17:00 Gödöllõi SK - Colorspectrum Aramis 2-7
Gólszerzõk: Hegyi, Tóth M. ill. Vida(2), Bencze, Büki, Nagy Á., Bognár, Klémán.

U15
18:00 Csõ-Montage BFC - Colorspectrum Aramis   3-5
Gólszerzõk: Szebényi, Ménesi, Bánhidi   ill.   Gebei(2), Bujáky, Molnár.

19:00 AC Villám - FTC 1-14
Gólszerzõk: Tóth P.   ill.   Bóna A.(4), Antal(3), Kubik(2), Papp, Örkényi, Kocsis, Májer(öngól), Vajda(öngól)

3.  nap (2008. július 2.)

U13
09:00 Gödöllõi SK - AC Villám 2-4
Gólszerzõk: Nagy B., Husz (öngól)   ill.   Tóth P.(2), Majer, Zsolnai.

10:00 Csõ-Montage BFC  - Colorspectrum Aramis 2-11
Gólszerzõk: Garamszegi, Lukács Á. ill. Vida(5), Büki(5), Vas.