Telt ház előtt Haladás siker
2018.10.23 | 23:17
Telt ház előtt Haladás siker Az NBI-es futsal bajnokság 7. fordulójában a Nyírgyulaj vendége volt aHaladás. Ahogy a lelátó, úgy a hazai csapat is a régi formáját mutatta. Telt-ház előtt játszhattak a fiúk ismét és bár a győzelmet nem sikerült megszerezni, egy igazán szoros mérkőzésen bizonyíthatták, hogy kemény ellenfelek. ac5af89f-627a-468d-9d64-393257c3526eAz első tíz percben mindkét csapat próbálta feltörni a védelmet, ami a Halinak sikerült jobban, amikor is egy hazai kapuskidobást visszafejelve  ziccert értékesített Melo. A hazaiak kedvét nem szegte a hátrány, próbáltak agresszívan játszani, amihez az ellenfél is alkalmazkodott. Még a szünet előtt Hajmási biztosította a szombathelyiek előnyét és 0-2-vel mehettek a csapatok pihenőre. A második húsz perc is izgalmasra sikeredett, s bár helyzet volt bőven mindössze egy gól esett méghozzá hazai oldalon. Tóth 7 méterről takarásból lőtte ki a kapu bal oldalát. A Gyulajiak szerették volna otthon tartani a pontokat így  5:4-es felállással is próbálkoztak, de nem tudtak támadást értékesíteni, így maradt a 1-2-es végeredmény. Nyírgyulaj KSE- Kútház- Haladás VSE 1-2 (0-2) Nyírbátor  300néző Játékvezetők: Takács, Szűcs, Forgács Nyírgyulaj: Dobó - Vass,Sánta, Siska, Tóth Cserék: Opre, Klushyn, Szabó, Orosz, Nagy, Kántor, Gömze, Szabó P., Pazonyi Edző: Lovas Norbert Kútház -Haladás: Matyi -  Melo, Simic, Dróth, Vas Cserék: Gyimesi, Hajmási, Horváth, Sipos, Mendes, Péter Edző: Sziffer András Sárgalap: Vass Ádám Góllövők: Tóth,(35') illetve Melo (11'), Hajmási (18') Lovas Norbert: - Végre úgy érzem, hogy a régi Nyírgyulajt láttam a pályán! Alázat, akarat, koncentráció rendben volt. Ezért sikerült egy jó mérkőzést játszani a Halival. A válogatott szünetben dolgozunk tovább és a hibákat megpróbáljuk kijavítani!