Szigetszentmiklós Futsal - Rubeola FC Csömör 4-3
2019.01.15 | 18:11

Egy már megnyert mérkőzést veszített el a Rubeola, és egy már elvesztettet nyert meg a Szigetszentmiklós. 3-1-es vezetésről fordított a Szigetszentmiklós, az utolsó másodpercben rúgott 10 méteres góllal.

Szigetszentmiklós Futsal - Rubeola FC Csömör 4-3 (1-3)

Góllövők: Gólszerzőink: Faragó Bálint 3', Bence Varga 25', 37', Schrancz Balázs 40', illetve Miletics 7', Fischer 11', Nehéz 23'

Somogyi Gábor: - Alacsony színvonalú mérkőzésén sikerült otthon tartani a három pontot. Jó kezdést követően megszereztük a vezetést. Előnyünk birtokában pontatlanná vált a játékunk. Sok technikai hibát vétettünk, ellenfelünk ezt kihasználva megfordította a meccset. A második félidőben próbáltunk magasabb fokozatba kapcsolni, de ismét sz ellenfél talált be 1-3. Gyorsan sikerült szépíteni Varga Bence révén, így ismét meccsbe kerültünk. Majd a 37 percben egyenlítettünk Varga duplájával. Az i-re a pontot Schranz 10 méteres büntetője tette fel a lefújás után. A CSAPAT bebizonyította, hogy egymásért küzdve, vesztett állásból is meg tudja fordítani a mérkőzést. Ez az erejét bizonyítja, mivel játékban nem nyújtottunk maradandót.

Takó Csaba: - A csapatunk sajnos újra bebizonyította önmagának, hogy amennyiben nem teljes koncentrációval áll bele egy mérkőzésbe, nem tud eredményes lenni. Érthetetlen megoldások, elképesztő hibák sorozata vezetett az újabb vereséghez. Mondhatnánk, hogy nem volt szerencsénk, hiszen több alkalommal is a kapufát találtuk el, illetve időn túli kisbüntetővel maradtunk alul, azonban ezzel csak magunkat csapnánk be. Az igazság az, hogy ez a teljesítmény nem ért pontot...