Szertefoszlottak a veszprémi dobogós remények
2017.06.03 | 08:47
Szertefoszlottak a veszprémi dobogós remények Az 1. Futsal Club Veszprém kétgólos vereséget szenvedett a Berettyóújfalu vendéglátójaként az NB I felsőházának utolsó előtti fordulójában, így eldőlt, hogy biztosan nem végezhet dobogós helyen. A Berettyóújfalu viszont ezzel a győzelemmel életben tarja az ezüstérmes álmait. Szezonbeli utolsó hazai mérkőzését játszotta péntek este a 12 ponttal negyedik helyen álló Veszprém a harmadik helyezett, eddig 18 egységet gyűjtő Berettyóújfalu ellen. Madarász János együttese az utolsó szalmaszálba kapaszkodott, hogy utolérje riválisát, s a dobogón zárjon. A bakonyiak ennek megfelelően nagy rohamokkal kezdtek, a 9. percben mégis a vendégek találtak be. A hazaiak rátettek még egy lapáttal, amelynek eredményeként Bognár a 13. percben egalizált. Kisvártatva jött az újabb fordulat: Gál juttatta ismét előnyhöz az övéit. Bognár duplázott, de csapata nem szerzett pontot
Bognár duplázott, de csapata nem szerzett pontot
Jól kezdte a második felvonást az 1. FCV, Bognár ismét egyenlíteni tudott. Egy perc sem telt el, amikor megint Gál ismét vezetéshez juttatta az övéit. A veszprémiek mindent elkövettek a folytatásban, hogy pontot szerezzenek, de a helyzetek ekkor is kimaradtak. Trencsényi aztán a 39. percben végleg eldöntötte a találkozót. A Madarász-csapat kedden az utolsó helyen álló Haladás vendégeként zárják a szezont, a Berettyóújfalu a már bajnok Rába ETO-t fogadja. Futsal NB I, rájátszás az 1-6. helyért: 1. FC Veszprém–MVFC-Berettyóújfalu 2-4 (1-2) Veszprém, 800 néző. Vezette: Farkas, Futó, Tihanyi. Veszprém: Schmidmajer – Tatai, Boromisza G., Boromisza D., Bognár. Csere: Spandler, Sárdi (kapusok), Hoffer, Erdősi, Petróczi, Tar, Püspök, Finta. Edző: Madarász János. Berettyóújfalu: Mezei – Kovács I., Rábl, Gál, Szabó P. Csere: Tihanyi, László, Takács, Magyar, Nagy, D., Nagy I., Harmati, Trencsényi, Kondás. Edző: Móga Lóránt. Gólszerzők: Bognár (13. 22.), ill. Magyar (9.), Gál (15., 23.), Trencsényi (39.). Piros lap: Schmidmajer (20.). Madarász János: - Egy nagyon jó iramú mérkőzésen a célfutsalt játszó ellenfelünk megérdemelten nyerte meg a mérkőzést. Játékosaimat sajnálom, mert sokat dolgoztak a pályán, de sajnos ez nem párosult jó eredménnyel. Gratulálok a nyerteseknek! Moga Flavius Lorant: - Nagyon nehéz héten vagyunk túl, két mérkőzéssel a hátunk mögött, amin sikerült győztesen elhagyni a pályát! A fiúk a mai estén nagyon éretten futsaloztak, megmutatták, hogy ha kell, tudnak küzdeni, ha kell pedig tudnak kreatívan, sokat passzolva játszani ! Pozitív számomra, hogy sikerült az utolsó 12 percet kivédekezni a jól játszó Veszprém 5-4 kapus-lehozatalát, és még gólt is értünk el belőle !!! Külön ki szeretném emelni a játékvezetést, ami méltó volt a mai rangadóhoz !!! 1   Forrás: vehírsport.hu

2024.05.05 | 09:30
2024.04.29 | 13:30

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00