Szenzációs győzelem a szlovének ellen
2016.07.28 | 17:22

DiaEuro 2016: szenzációs győzelem a szlovének ellen, megvan az elődöntő!

Bár a szlovének nagyon jó játékerőt képviseltek, azért a magyar válogatott esélyesebbnek számított a negyeddöntőben. Ennek megfelelően haladt a meccs: tökéletes és látványos szabadrúgás-kombináció végén Nagy Roland szerzett vezetést, majd a második félidő elején a labdától „megfoszthatatlan” Jacsmanik Attila növelte az előnyt. Ezután teljesen váratlanul és hamar, mindössze két perc alatt egyenlítettek a szlovének. Arról persze szó sem lehetett, hogy ez a magyar csapat összezuhanjon, mert Hevesi Tamás együttese fejben is nagyon erős. Ennek megfelelően öt perccel a vége előtt Pinczés Balázs megszerezte a vezetést. A szlovének kockáztattak, lehozták a kapusukat. Veszélyesen támadtak, ám a mieink állták a rohamokat. Az utolsó két percben két gólt szereztünk: előbb Nagy Roland lőtte meg a második gólját, majd Brondics Péter adta meg a kegyelemdöfést. A magyar válogatott 5-2-re győzött! Az elődöntőben a magyar válogatott az orosz-portugál meccs győztesével játszik délután 5 órától. DIAEURO 2016, SZARAJEVÓ Magyarország-Szlovénia 5-2 Magyarország: Tövisháti - Földvári, Pinczés, Nagy R., Jacsmanik. Cserepad: Barta, Czernai, Purguly, Brondics, Kanalas Magyar gólok: Nagy R. (12., 39.), Jacsmanik (25.), Pinczés (36.), Brondics (40. Video később

2024.03.27 | 20:40
2024.03.22 | 11:00

2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00
2024.03.16 | 08:15
2024.03.15 | 07:45
2024.03.10 | 09:30
2024.03.07 | 12:15