Székely siker Déván
2008.02.18 | 00:00

Tovább menetel a Székelyudvarhely a román bajnokságban.

Vasárnap este lejátszotta soros bajnokiját Kozma Mihály együttese, amelyen ismét egy dévai csapat, a Quasar volt az ellenfél. A félidei 4-0-s vezetést követõen 6-1 arányban diadalmaskodtak Madarászék.
Már az elsõ támadásunkból gólt szereztünk, a szokásos játékunkat játszottuk, szerettünk volna minél több gólt elérni. Hamar eldöntöttük a meccset, lehetett volna nagyobb arányú is a gyõzelem. A második félidõben már azok szerepeltek, akik eddig kevesebb játéklehetõséget kaptak, mondta Kozma Mihály meccs utáni értékelésében.

Újabb sikerükkel magabiztosan tartják elsõ helyüket, s a legnagyobb rivális CIP elõtt. A magyar válogatott játékosai hamarosan utaznak is haza, mivel a hét végén Belgiummal mérkõzik a magyar csapat.