Szegedé a közép csoport bajnoki címe!
2015.05.03 | 17:14
Szegedé a közép csoport bajnoki címe! GARVITTAX - SZTE EHÖK SE 2-14 Egyszerű volt a képlet, a Szegednek pontot kellett szereznie az utolsó fordulóban a Garvittax otthonában, ami valljuk be, nem tűnt túl nehéz feladatnak. A szegediek nem is hibáztak, és könnyedén gyűjtötték be a három bajnoki pontot és vele együtt a közép csoport bajnoki címét. HÓDMEZŐVÁSÁRHELY FC - KSK-LIMES SE 9-4 Igazán tét nélkül játszhatott mind a két csapat, amiből a hazaiak jöttek ki jobban, ami várható volt. A Bódi alakulat igazán otthon veszélyes, amit most bizonyított is. Az első félidő még szoros eredményt hozott, de a második félidőben megérdemelten nyert a hazai alakulat. UTE - PAFC-MITRE 8-7 Az UTE remekelt tavasszal, főleg hazai pályán, amiről most a Piliscsaba is meggyőződhetett. A fordulatos meccsen a hazaiak jobban hajráztak és ennek köszönhetően megnyerték az összecsapást. DUNATOURS VÁC FSE - BRAND MISSION TOLNA-MÖZS 8-2 Elvileg rangadónak számított a találkozó, hiszen a harmadik fogadta a negyedik helyezettet, végül sima összecsapás lett belőle. A hazaiak az ősszel látott formájukat mutatták, és könnyedén nyertek, és végül a harmadik helyen zárták az alapszakaszt. ÚJPEST FC-220 VOLT - AIRNERGY FC 6-5 Presztízs meccs volt a javából, hiszen ősszel egy elég parázs hangulatú meccs kerekedett az összecsapásból, míg az újpestiek játékos-edzője, Simon még ősszel az Airnergyben játszott. A találkozó igen fordulatosra sikerült. Szoros első félidő után a hazaiak elhúztak 6-1-ra, ahonnan a vendégek visszajöttek és 6-5-nél néhány másodperccel a vége előtt majdnem egalizáltak, de a kapufa kisegítette a lilákat, így ők örülhettek a végén. RÁBA ETO II-DUNAKESZI KINIZSI - MTK BUDAPEST 9-3 Utolsó hazai mérkőzésére és éremátadásra készültek Dunakeszin. A biztos siker érdekében a Rába ETO komplett első sorát lehozták a találkozóra, biztos, ami biztos alapon, így sok sportértéke nem volt a mérkőzésnek, de legalább a szép számú publikumuk jól szórakozhatott és a végén együtt ünnepelhettek. 1988 DÉLI FC - GÖDI SE FUTSAL 13-6 Nem volt kérdés a győztes kiléte, inkább csak a gólarány volt a kérdéses. A Déli megszórta ellenfelét, aminek köszönhetően megelőzte a Tolnát, és a negyedik helyen zárt. A Göd utolsóként végzett.