Súlyos vereség az orosz fiataloktól
2018.03.22 | 16:24
Súlyos vereség az orosz fiataloktól Tegnap lejátszotta első mérkőzését a magyar és az orosz U18-as válogatott Csömörön. Sajnos 4-0-ás félidő után 6-0 arányban alulmaradtak a mieink. A csömöri közönségen semmi nem múlt, végig biztatták a magyar csapatot, azonban a vendégek percről percre fölénk kerekedtek. A gyors, főleg az oldalvonalak melletti támadásaikra nem volt ellenszerünk. A mérkőzésen súlyos sérülést szenvedett Nagy Kevin, a Haladás játékosa, akit azóta már meg is műtöttek a Bethesda kórházban. Frank Tamás: - Sajnos minden tekintetben más kategória az orosz válogatott, de mi is hozzájárultunk ahhoz, hogy ilyen sima mérkőzés legyen. De ami ennél is fontosabb, hogy az egész csapat és a stáb nevében szeretnénk sok erőt és kitartást kívánni, Nagy Kevinnek, aki súlyosan megsérült a mérkőzésen. Ma ismét megmérkőzik a két csapat Csömörön 17:30-or. Magyarország - Oroszország U18 0-6 (0-4) Csömöri Sportcsarnok Magyarország: Győrfi Bálint - Tama Ádám, Németh Milán, Szűcs Ádám, Papp Bence Csere: Végh Alex, Dohány Dominik, Fekete Olivér, Fekete Márk, Daróczi Dávid Rónaszéki Botond, Nagy Kevin, Tóth Máté, Szabó Tibor Edző: Frank Tamás

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00