Sorsdöntő meccs Svájc ellen!
2015.03.21 | 09:14
Sorsdöntő meccs Svájc ellen! Nemzeti csapatunk egy vereséggel és egy döntetlennel áll a csoportjában a záró forduló előtt. Az utolsó meccsen Svájc ellen lépünk pályára, ahol csak győzelem esetén juthatunk tovább a kvartettből. A versenykiírás értelmében a csoport másodikok, illetve a legjobb csoport harmadik játszik pótselejtezőt. Mivel a lengyel és a románok csoportjában van rá esély, hogy legalább 4 pontja legyen a csoport harmadiknak, így még az is előfordulhat, hogy ha csak harmadik helyen végeznénk, akkor is továbbjuthatunk.  Ehhez nem csak az kell, hogy begyűjtsük a három pontot a svájciak ellen, hanem figyelni kell a gólarányra is, a macedónokkal szemben. Jelenleg hat góllal jobb riválisunk gólaránya, de nagy valószínűség szerint ők sem ússzák meg 5 gól alatt a spanyolok ellen, így ha legalább két gólos győzelmet aratnánk, akkor már jó esély lenne felülmúlni a házigazdát. Természetesen azért maga a győzelem sem lesz egyszerű. A helvétek az előző mérkőzésen 5 gólos hátrányból álltak fel és majdnem pontot szereztek egy őrült meccsen. Sajnos Dróth Zoli kisárgult, így rá nem számíthat a szakvezetés, de amennyiben tovább szeretnénk jutni, kötelező a győzelem. A pénteki pihenőnapot városnézéssel töltötte az együttes, ahol volt lehetőség egy kis regenerálódásra, amire nagy szükség volt, a két fárasztó nap után. A mindent eldöntő találkozót is nyomon lehet követni a szokásos oldalon. 16:00 Magyarország – Svájc 18:30 Macedónia - Spanyolország tabella

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00