Sima győzelemmel rajtolt a Fradi a rájátszásban!
2017.03.18 | 14:17
Sima győzelemmel rajtolt a Fradi a rájátszásban! Péntek este elrajtolt az alsóházi rájátszás, ahol a Göcsej Látogatott a Népligetbe. Az alapszakaszban mind a kétszer a vendégek diadalmaskodtak, így volt miért visszavágni a zöld-fehéreknek, amire minden esélyük megvolt, hiszen a Bagó-tanítványok igen foghíjasan érkeztek. FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA–GÖCSEJ SPORT KLUB 4–1 (4–0) Elek Gyula Aréna, 200 néző.  Játékvezetők: Takács I. (Szűcs L., Janitz) FTC: Sikur – Andorka, Horváth B., Safar, Komáromi Cserék: Borsi - Birinyi, Szabó Zs., Nagy A., Szegő, Lak, Kulik Vezetőedző: Csernai Gábor GÖCSEJ: Cseresnyés – Pesti, Szőke, Horváth D., Gugcsó Cserék: Balikó - Simon M., Csire, Bagó, Tánczos, Béli, Koronczai Vezetőedző: Bagó Gábor Gólszerzők: Horváth B. (13.), Birinyi (14.), Kulik (17., 25.), ill. Gugcsó (31.) Sárga lap: Szabó illetve Balikó, Csire, Bagó, Tánczos  Ahogy elkezdődött a találkozó, rögtön magához ragadta a kezdeményezést a Fradi, és nyomás alá helyezte a vendégek kapuját, akik nagyon ritkán jöttek ki a szorításból, ráadásul ezúttal a kontráikban sem volt különösebb veszély. A kérdés csak az volt, mikor érik góllá a Fradi fölénye. Az első találatra a 13. percig kellett várni, ekkor Horváth szerezte meg a vezetést, amit Birinyi egy perccel később megduplázott. Ekkor még nem volt vége a vendégek megpróbáltatásainak, hiszen a félidő vége előtt még Kulik is beköszönt, így magabiztos, 3 gólos előnnyel mehettek szünetre a vendéglátók. A térfélcserét követően a Zalaegerszeg megpróbált bátrabban támadni, de nem nagyon jutottak el az ellenfél kapujához, majd jött a második félidő ötödik perce. Ekkor egy labdaszerzést követően ismét Kulik volt eredményes egy szép befejezéssel, amivel el is dőlt a találkozó. A hátralévő időben is a Fradi dominált, de már közel sem erőltették úgy a támadásokat, mind odáig. A játékrész közepén a Göcsej első komolyabb lehetőségéből szépített, de ez csak az eredmény kozmetikázására volt elég. 17379833_1628988667115218_872861669_o Ezen az estén semmi sem veszélyeztette a Ferencváros győzelmét, és végre megszerezték első győzelmüket ebben az évben, amivel ha csak hétfőig is, de élre álltak az alsóházban. A Göcsejnek sokat kell javulnia, ha eredményesen szeretne szerepelni a rájátszásban, bár amennyiben a hiányzóik visszatérnek erre azért jó esélyük van. Bagó-Gábor-1Bagó Gábor, a Göcsej mestere: - Teljesen feleslegesen játszottunk idáig le egy bajnokságot, mivel semmit nem ért. A több pontos előnyünk 1 forduló alatt hátrány lett. Egy teljes sor hiányzott a csapatomból és olyanok ráadásul, akik nem 1-2 hete kezdték ezt a sportot. Teljesen megérdemelt a Fradi győzelme és gratulálok nekik.   13942575_1372590982754989_2067452485_nCsernai Gábor, a Fradi mestere: - Nagyjából amit elterveztünk, azt sikerült véghezvinni. Elsődleges célunk a 3 pont megszerzése volt. Ez időnként jó játékkal is párosult, bár szerintem hamarabb is eldönthettük volna a meccset, illetve nagyobb arányú győzelmet is arathattunk volna ezen az estén. Remélem, a további mérkőzéseken is hasonló mentalitással fogunk játszani, és akkor elérhetjük célunkat.

2024.04.27 | 11:00
2024.04.26 | 12:24

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00