Sánta vezérletével tarolt a Nyírgyulaj
2017.05.24 | 07:55
Sánta vezérletével tarolt a Nyírgyulaj A Nyírgyulaj hatodik győzelmét aratta, és már szinte biztos a bennmaradás. A Nyírgyulaj élvonalbeli futsalcsapata gyorsan bizonyította, hogy apró malőr volt csupán a legutóbbi félrelépés a Bőny ellen. Az alsóházi rájátszás hetedik fordulójában – a változatosság kedvéért – ismét a kisalföldiekkel találkoztak a nyírségiek, akik alaposan visszavágtak az egy héttel ezelőtt, idegenben elszenvedett vereségért. A hazaiak soraiban különösen Sánta János tüsténkedett, három gólt is berámolt a vendégeknek, így bár az első félidő még izgalmakat sejtetett, a szünet után már nem volt mese: megszórták a látogatót. A Lovas-legénység hatodik győzelmét aratta, ekképpen utcahosszal vezeti a tabellát: speciel kilenc pont az előnye a még biztos bennmaradást érő pozícióban tanyázó Bőnnyel szemben. Innen már tényleg csak fatális katasztrófa esetén bukhat el, vagyis eshet ki a Gyulaj, de ez már viccnek is rossz lenne. Elvégre a hátralévő öt körben képtelenségnek tűnik leadni ekkora fórt, pláne, hogy még kétszer mérkőzik a sereghajtó Göcsej Zalaegerszeggel, amely eddig valamennyi meccsét elbukta. NB I., alsóházi rájátszás, 7. forduló Nyírgyulaj KSE–Bőny-Szavill Consulting 6–1 (2–1) Nyírbátor, 200 néző, v.: Deme R., Katona B. Nyírgyulaj: Pallai G. – Angyalos A., Lovas N., Nagy I., Sánta J. Csere: Végső Zs., Opre R. (kapusok), Orosz D., Szabó Á., Tóth B., Fekete G., Gömze A., Faragó L. Játékos-edző: Lovas Norbert. Bőny: Alasztics – Balanescu, Mészáros, Zobák, Bogyó Csere: Szabó R, Nyíregyházky, Mógor, Tóth F Edző: Lódi Tamás Góllövők: Sánta J. 3, Angyalos A., Gömze A., Nagy I., illetve Bogyó G. – KM-KT – dfg

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00