Rubeola FC – Nyírgyulaj KSE 3–5
2015.11.21 | 13:46
Rubeola FC – Nyírgyulaj KSE 3–5 A Nyírgyulaj lassan retteget ellenfél lesz – vendégként. Az élvonalbeli szabolcsi futsalcsapat zsinórban harmadik idegenbeli fellépését nyerte meg. A Veszprém, majd a Dunaferr után momentán a Rubeolát intézte el. A csömöri sportcsarnokban, az első félidőben még feltartóztatta a látogatókat a sereghajtó házigazda, a folytatásban viszont nem volt mese: a sérülését követően egyre inkább belelendülő Berecz Zsolt három góljával repítette a Gyulajt, amely sikerével a hatodik helyre nyomult fel a tabellán – írja tudósításában a Szon.hu. – Ezt a meccset mindenképpen meg akartuk nyerni, ennek érdekében mindent meg is tettünk. Kiváló csapatmunkával sikerült begyűjteni az újabb a három pontot. Annak külön örülök, az első körben a kilenc meccs közül csak négyet vesztettünk el, ami újoncként biztató teljesítmény – összegzett és adott vont gyors mérleget Lovas Norbert, a Nyírgyulaj játékos-edzője. NB I., 9. forduló Rubeola FC – Nyírgyulaj KSE 3–5 (1–1) Csömör, 200 néző, v.: Kujbus, Szabó F.  Csömör: Varsányi – Jenei, Varga Cs, Érsek, Józsa Csere: Maruzsi, Tősér, Víz, Pirik, Miletics, Husz, Gyárfás, Horváth G, Horváth B Edző: Takó Csaba Nyírgyulaj: Pallai G. – Varga D., Berecz Zs., Angyalos A., Siska G. Csere: Kriston D., Czerula Zs. Lovas N., Tóth B., Oxi R., Polényi T., Pénzes Á., Végső Zs., Nagy B. Játékos-edző: Lovas Norbert. Góllövők: Husz A., Jenei O., Érsek R., ill. Berecz Zs. 3, Varga D., Tóth B. Takó Csaba: - Igazából az első perctől kezdve érezhető volt, hogy ezen a mérkőzésen nincs bennünk a győzelem. Hiányzott a frissesség és az átütőerő a játékunkból, körülményesen, lassan támadtunk és a védekezésünk sem volt az elvárható szinten. A Nyirgyulaj igazolta jó hírét, szervezetten, nagy akarással játszottak, ráadásul lélektanilag fontos pillanatokban találtak a kapunkba. Az utolsó 10 percben játszottunk a valós tudásunkhoz méltóan, ám ekkor a szerencse nem állt mellénk, rengeteg lehetőséget hagytunk kihasználatlanul. Tanulságos mérkőzés volt, remélem jövő héten sikerül jobb teljesítményt nyújtani. Lovas Norbert: - Nos, úgy érzem, hogy a célunkat elértük, hiszen sikerült megszerezni a három pontot Csömörön. Jól játszott a csapat, amit kértem tőlük azt végrehajtották. Kaptunk elkerülhető gólokat, de érzésem szerint a jobb csapat nyert. További sok sikert a Csömörnek. TABELLA itt