Rangadót rendeznek Nyugaton
2018.04.29 | 09:41
Rangadót rendeznek Nyugaton  Már a rájátszás visszavágóit játszák az NB2-ben, de 4 fordulóval a vége előtt nem lehet megtippelni, melyik csapat fog kijönni végső győztesként Nyugaton. Míg Keleten a Csömör 5 ponttal ellépett, addig Nyugaton az első 3 helyezett 2 ponton belül van, tehát 1 forduló alatt változhat az élboly sorrendje. Mint ahogy változik is folyamatosan: a rájátszásra a BME-BT FC fordult elsőként, de hamar beelőzte a Szigetszentmiklós-4IG, most pedig az Airnergy FC vezeti a tabellát. A három csapat versengésének egyik legfontosabb állomása következik hétfőn 20:30-tól a Gabányi László sportcsarnokban, ahol a BME fogadja az Airnergy-t. A két csapat egymás elleni statisztikája alapján az Airnergy lenne esélyesnek mondható, hiszen háromból háromszor jöttek ki győztesen idén. Ezen mérkőzések képe azonban inkább kiegyenlített játékot, sőt sokszor BME fölényt mutatott, de az egyetemisták a rossz helyzetkihasználás miatt maradtak alul. [gallery ids="99303,99304,99305"] Amelyik csapat győz hétfőn, annak saját kezében lesz a sorsa, a vesztesnek pedig várnia kell, hogy a rivális pontot veszítsen. ae68aa46-26ba-4960-805b-3e2f0e6ff4d5Ráadásul a jelenleg harmadik helyre visszacsúszott Szigetszentmiklós-4IG a gyengélkedő Pécshez látogat, így a vesztes jó eséllyel a harmadik helyre csúszik vissza. Összességében Airnergy várhatja kedvezőbb helyzetből a mérkőzést, mivel ők a döntetlennel is élen maradnak, a több győzelmüknek köszönhetően. Kérdés tehát, hogy folytatja-e 4 meccse tartó győzelmi szériáját a BME-BT FC, vagy negyedjére sem tudják legyűrni az Airnergy-t A mérkőzés időpontja: 2018.04.30. 20:30 A mérkőzés helyszíne: Gabányi László sportcsarnok (1116 Budapest, Hauszmann Alajos u. 5.) A belépés díjtalan!