Futsal Örökrangadó Berettyóújfaluban!
2015.10.30 | 13:53
Futsal Örökrangadó Berettyóújfaluban!   MVFC-BERETTYÓÚJFALU - RÁBA ETO 19:30 Berettyóújfalu, Pálfi István Rendezvénycsarnok Az őszi szezon rangadóját rendezik péntek este. A hazaiak némileg várakozáson alul szerepelnek eddig, hiszen „csak” a negyedig helyen állnak. Hat mérkőzésüknek csak a felét tudták megnyerni. Ennek ellenére mindössze négy pont az éllovas Haladással szemben a hátrányuk, míg mostani ellenfelük egy egységgel áll előttük, igaz eggyel kevesebb meccsük van Lódiéknak. Ami a formákat illeti, nehéz megállapítani, hogy melyik együttesnél, mi a helyzet. A Mezei legutóbb ugyan nyert Csömörön, de előtte igencsak akadozott a gépezet, aminek egyelőre Turzó mester is csak keresi az okait. Ami jó hír lehet, hogy a legutóbbi két tétmeccsükön nem kaptak gólt, és ez jó alap lehet egy szebb folytatásnak. Ami a győrieket illeti, a legutóbbi fordulóban odalett a hibátlan mérlegük. Hazai környezetben kaptak ki a Dunaújvárostól, pedig már két góllal is vezettek a második félidő közepén. Ha idevesszük a kupameccset is, ahol megcsapta a kiesés szele a vendégeket, kijelenthetjük, hogy ott sem mindig mennek úgy a dolgok, ahogy feltétlenül elképzelték. Ráadásul nyakukon az Elit kör, így fontos lenne hatványozottan a jó bajnoki eredmény, hogy megfelelő önbizalommal és nyugalommal várhassák Európa élcsapatait. Jól ismerik egymást a felek, bár az elmúlt évekhez képest mind a két oldalon most volt a legnagyobb mozgás. Tavaly összesen hatszor találkoztak tétmérkőzésen, és a mérleg erősen a győriek felé billen. Legutóbbi berettyóújfalui összecsapásuk igen szorosra sikeredett, és mindössze egy gól esett, amelyet a címvédő szerzett. Most is nagy küzdelemre van kilátás.