RÁBA ETO - NYÍRGYULAJ KSE 11-4
2015.11.24 | 01:10
RÁBA ETO - NYÍRGYULAJ KSE 11-4 A Rába ETO fölényes győzelmet aratott a Nyírgyulaj ellen, akik idegenbeli hármas veretlenségi sorozata megszakadt. Az ETO 13. perc alatt fél tucat találattal már eldöntötte a mérkőzés elején a találkozót. Drahovsky négyesével az élen szép játékkal, a szünet után kicsit küzdelmessé fajuló jó színvonalú találkozón magabiztosan nyert a Győr. Az első félidőben pazar játékkal bizony állva hagyta a Nyírgyulajt az ETO, igaz Tóth Gyula bravúrjai is kellettek ahhoz, hogy 13 perc után 6-0-át mutasson az eredményjelző a Magvassy Sportcsarnokban. Aztán Varga és Berecz villant egyéni akciókból a hajrában, de erre is megvolt a Győr válasza Alex személyében, így a szünetben 7-2-vel fordultak a csapatok. A szünet utáni játék nagyobb küzdelmet hozott, de ez sem akadályozta meg a mérkőzés legjobbját Drahovskyt, hogy negyedik gólját szerezze, amit a fiatal Sáhó Kistóf toldott meg egyel. Az utolsó percig küzdő Nyírgyulaj Lovas szabadrúgása, majd Berecz büntetőjét követően 10-4-re kozmetikázta az eredményt, de jött Michal Seidler pontos lövése az utolsó percben, amivel beállította a Győr, a 11-4-es végeredményt. Az ETO soraiban sok lehetőséget kaptak ma a fiatalok, akik felvették a játék ritmusát, sőt Sáhó gólt is szerzett.   RÁBA ETO - NYÍRGYULAJ KSE 11-4 (7-2) Győr, Vezette: Futó, Gál P, Tamási ETO: Tóth Gy. - Juanra, Dróth Z., Harnisch Á., Lódi T. Csere: M. Seidler, T. Drahovsky, Amrani, Alex, Sáhó K., Jakatics Á., Farkas B., Matkovics G., Alasztics M. Edző: Jordi Illa Nyírgyulaj: Pallai – Varga D, Berecz, Lovas, Siska Csere: Kriston, Czerula, Tóth B, Polényi, Pénzes, Végső, Oxi, Nagy B Edző: Lovas Norbert Gólszerzők: T. Drahovsky (2', 12', 22', 25'), Harnisch Á. (4'), Juanra (9', 12'), Alex (13', 16), Sáhó K. (36'), Seidler (39'), illetve Varga D. (14'), Berecz Zs. (20', 37'), Lovas (36') Sárgalap: Dróth Z., Seidler, Sáhó K., Siska G. -  forrás: eto.hu –  TABELLA itt