Pontot mentett a Tolna a Vénusz ellen
2018.10.29 | 11:15
Pontot mentett a Tolna a Vénusz ellen Valóban pontot mentett hazai pályán a Tolna az átalakulóban lévő Vénusz ellen. Nem szeretnénk a hazaiak teljesítményét kritizálni, mert hiszen végig irányították a mérkőzést, és számtalan kihagyhatatlannak tűnő helyzetet is kidolgozta, de... A három 15 és egy 16 éves tinit is felvonultató vendégek már 5-1-re is vezettek, a kiválóan játszó Molnár Enikő 3 góljának is köszönhetően. Innen fordítottak Varga Adélék, hihetetlen izgalmak között (10 méterest is hibázva) a hazai publikum örömünnepe közepette. A Női Futsal NB I. 5. forduló WSH Tolna-Mözs - Miskolci Vénusz 5-5 (1-3) Tolna, Tolna Városi Sportcsarnok. Játékvezető: Szabó Péter. Asszisztensek: Álló Tibor, Rácz Zoltán.
WSH Tolna-Mözs: Deczki - Szalkai, Horváth, Halászi, Varga. csere: Nádudvari, Urbán, Farkas, Hegyi, Mészáros. Edző: Nagy Roland Miskolci-Vénusz: Almási - Kovács, Lovász, Visnyánszki, Tirpák. Csere: Ádám, Molnár, Rondzik, Eszláry. Edző: György Gábor Gólszerző: Halászi (1-0) a 4., Lovász (1-1) a 12., Lovász (1-2) a 14., Molnár (1-3) a 20., Molnár (1-4) a 23., Molnár (1-5) a 24., Halászi (2-5) a 34., Varga (3-5) a 34., Halászi (4-5) a 38., és Varga (5-5) a 40.percben. Sárgalap: Rondzik a 21., Visnyánszki a 31., és Szalkai a 38. percben.