Óvodás gólok a bőnyiek részéről
2017.10.27 | 12:24
Óvodás gólok a bőnyiek részéről A Bőny győzelmi kényszerben játszott a mérkőzésen, amelynek csak az első félidőben tudott megfelelni. Az emberelőnyös felállásból még mindig nem eredményesek, erre pedig nagy szükségük lenne Lódi Tomiéknak, mert a meccsek hajrájára mindig vesztes állásból kell rámenniük. Az Aramis kiszámítható csapatnak tűnik ebben a szezonban is. Gondolunk itt arra, hogy akiket meg tudnak verni, azok ellen nem hibáznak, most már csak a bravúrpontok hiányoznak a budaörsiek játékából. Bőny-Szavill Consulting – Aramis SE 3-10 (2-2) Győr, Magvassy Sportcsarnk Vezette: Czene-Joó - Kiss G – Török Zs Bőny: Matkovics – Rajzinger, Szentjobbi, Bogyó, Peczár Csere: Szabó R, Németh F, Mógor, Lódi, Horváth M, Hajmási R, Bieder Játékos-edző: Lódi Tamás Aramis: Hegedűs – Sámson, Póta, Sivák, Boznánszky Csere: Soós, Büki, Tóth D, Szeghy, Héger, Szabó Á, Bognár B, Gál A Edző: Frank Tamás Góllövők: Bogyó 2, Lódi illetve Büki 3, Héger 2, Sámson, Póta, Soós A, Bognár B, Gál A

loditamasLódi Tamás:Gratulálok az Aramisnak a győzelemhez Szerintem most játszottunk a legrosszabbul a bajnokságban. Óvodás gólokat kaptunk, ebből tanulnunk kell. Nincs időnk keseregni, hétfőn lehetőségünk van a javításra. frank_tamas_1Frank Tamás: - Az első félidő közepén volt egy gyengébb periódusunk, de összességében végig domináltunk a mérkőzésen. Örülök, hogy ilyen arányban győztünk, de remélem, hogy a csapatom nem von le belőle messzemenő következtetéseket...