Óriási meglepetés Csömörön
2019.03.09 | 16:41
Óriási meglepetés Csömörön Csömörre kilátogatva nem lehet rossz mérkőzést látni. Ezt már sokszor leírtuk, és ezt most is tapasztalhatták a kilátogató nézők. Akik bizony most is színültig töltötték a csarnokot, pedig ez már a harmadik futsal mérkőzés volt a héten (Kedden és szerdán ugyanis a magyar és belga U19-es válogatottak játszottak ugyanitt). A hazaiak sokkolták az esélyes vendég csapatot a mérkőzés elején, és már a 3. percben két góllal vezettek. A Dunaferr emelt az úgynevezett sebességen, és a 13. percben már 2-2 állt az eredményjelzőn. Ekkor mindenki azt gondolhatta, hogy eddig tartott a Csömör lendülete, kivéve Takó Csaba fiait. Odaadó játékkal, fegyelmezett védekezéssel zárták a vendégek próbálkozásait. A második félidő is Dunaferr rohamokkal kezdődött, és nagyon érett a vendégek vezető gólja. Számolatlanul próbálkoztak átlövéssel, főleg Hosszú Ádám, de vagy célt tévesztettek, vagy Varsányi Áron hárított, úgymond ihletett formában. Ahogy telt az idő, egyre inkább érezni lehetett, hogy ezt a csömöri élő falat nehéz lesz feltörni a Feketét és Pál Patrikot is nélkülöző vendégeknek, akik együtt 53 gólt szereztek a 100-ból az alapszakaszban. És ahogy az ilyenkor lenni szokott, egy gyors kontra, és a Csömör betalált a 30. percben, és máris 3-2. A hátralévő 10 percben a Dunaújváros mindent megpróbált, de nem talált fogást a hazaiakon. Igazából kidolgozott gólhelyzetig el sem jutottak. A Csömör megérdemelten győzött, mert a Dunaújváros játékából hiányzott az úgynevezett minőség, míg a hazaiak erőn felüli teljesítménnyel örvendeztették meg fanatikus szurkolóikat. Rubeola FC Csömör - Dunaferr DUE Dutrade FC 3-2 (2-2) Csömöri Sportcsarnok Vezette: Futó - Kovács G - Janitz Rubeola FC Csömör: Varsányi Áron - Maruzsi Máté, Viz Fülöp, Husz Attila 1, Fischer Zsigmond Lóránt Csere: Németh Máté - Tősér Gábor, Érsek Róbert, Gémesi Áron, Hujber Gábor, Bita László, Miletics Zsombor, Apatini Márk. Vezetőedző: Takó Csaba. Dunaferr DUE Dutrade FC: Reveland Zoltán - Öreglaki Norbert László, Németh Péter, Sáhó Kristóf, Hosszú Ádám. Csere: Rigó László - Klacsák Bence , Fridrich Dávid, Szeghy Szabolcs Géza, Móra Viktor, Csányi Dávid István, Németh László. Vezetőedző: Fehér Zsolt. Góllövők: Zsigmond 2, Husz illetve Klacsák 2 A futsal-hungary flash interjúkat készített a mérkőzés után az edzőkkel, és két csapat legjobbjának választott játékossal: