KELET: Könyves - Csoszánszki, Marosi, Tarnai, Szalai
Cserék: László - Szentgyörgyi, Tóth, Solti, Ruzicska, Harmati, Faragó

NYUGAT: Boldizsár - Klacsák, Ivacs, Simon P., Dobos
Cserék: Nagy Z. - Varga, Szondi, Soóky, Bakay, Dalmady, Hegyi
Edzõ: Machalek Attila

Gólszerzõk: Tóth (2), Ruzicska, Jakab, Faragó, Marosi illetve Ivacs (2), Szondi
A nõkhöz képest fordított mez-összeállításban léptek pályára a férfiak: fehérben Nyugat, pirosban Kelet válogatottja játszott. Nem húzta sokáig az idõt a Kelet, egy keresztpassz után a hosszún érkezõ Tóth Lajos góljával hamar megszerezték a vezetést (1-0). Nem kellett túl sokat várni a válaszra, a Kormányõr játékosa, Szondi László lõtte ki spiccel a bal felsõt (1-1).  A 13. percben Tóth Lajos vállalkozott szólóra, amit a nyugati fiatalok nem tudtak megállítani, a békéscsabai játékos pedig megszerezte saját maga, és csapat második gólját (2-1). Ismét azonnal válaszolhatott volna a fehér csapat, Dalmady passzát azonban kivágták a keleti védõk Bakay elõl. Így végül hat percet kellett várni az újabb találatig, Ruzicska Attila kapott jó labdát és bökte át azt Boldizsár kapus fölött (3-1). A szünet elõtt azonban még két gólt láthattunk, igazságos elosztásban, elõbb Török Richárd talált be, majd Dobos labdáját lõtte Ivacs Gábor az ellenfél hálójába (4-2).
Tíz perc telt el a második játékrészbõl, mire újra gólt láthattunk, egy szép játék végén Jakab Ákos talált be a szünetben beálló Nagy Zoltán hálójába (5-2). Öt a négyre állt át a hátrányban lévõ nyugati válogatott, amibõl ziccert eleinte nem tudott kialakítani, ráadásul az egyik kontra végén az üresen álló kapuba passzolt Marosi János (6-2). A 17. percig kellett várni az újabb szépítõ gólra, ekkor Simon Péter adott remek labdát Ivacs Gábornak, akinek elsõ góljához hasonlóan most is csak az üres kapuba kellett passzolnia a labdát, kialakítva ezzel a 6-3-as végeredményt. A hölgyekhez hasonlóan, a tavalyi év után is a keletiek örülhettek.

Szitkó Róbert: - Két felkészült csapat mérkõzésén sikerült ma felülkerekednünk. Igaz az ellenfél mindent megpróbált, hogy meglepjen minket, de a csapatom ma minden tekintetben jobbnak bizonyult a nyugatiaknál. Gratulálok a csapatomnak és az ellenfélnek, errõl kell szólnia a futsal népszerûsítésének.

Machalek Attila: - Szerettünk volna nyerni, de a hosszú utazás nagyon sokat kivett a csapatomból. Már az elején hátrányba kerültünk, így szaladnunk kellett az eredmény után végig. Megérdemelt keleti siker született. Gratulálunk nekik.