Játékvezetõk: Makk Péter, Ibriksz Máté, Nagy II. László

Kalafa - Újbarok SE: Botos Regina, Szabó Zita,Virág Mária, Pap Eszter, Farkas Diána
Vezetõedzõ: Szabó László

DEAC: Kósa Viktória Zsuzsa, Radics Ágnes Mariann, Tóth Angelika, Lovas Anna, Erdõs Edina
Csere: Dancs Rebeka, Bai Krisztina Viktória
Vezetõedzõ: Sólyom Attila

Gólszerzõk: Virág Mária, Farkas Diána, Pap Eszter, illetve Radics Ágnes Mariann, Tóth Angelika(2)

A vendég csapat kezdte jobban a találkozót. A második percben Radics Ágnes góljával megszerezték a vezetést a Debreceniek. A gólra hamar jött a válasz és egyenlíteni tudott a hazai együttes. A mérkõzés további perceiben mindkét oldalon voltak helyzetek, de ezeket elõbb a vendég együttes majd rá egy percre a hazai csapat érvényesítette, így 2-2-es állással mehettek pihenõre a lányok.

A második játékrész elsõ tíz percében nem sikerült egyik csapatnak sem megrezdítenie ellenfele hálóját. Ahogy teltek a percek a Debreceniek a 31. percben újra elõnyhöz jutottak, de a Kalafa egybõl kontrázott és megmutatta, hogy nem adják könnyen a három pontot. A 36. percben Pap Eszter találatával kiegyenlített a hazai csapat, így mindkét együttes egy-egy ponttal térhetett haza a találkozóról.

Obsitos SE- Veresegyház VSK 4-3 (2-1)
Csömör, Csömöri Sportcsarnok

Játékvezetõk: Leél- Õssy Ádám, Kerekes Norbert, Fóris Renáta

Obsitos SE: Hurton Zsuzsanna, Bozsik Nikolett, Tóth Barbara, Szabó Szilvia, Linke Nikolett
Csere: Ferenczi Anna, Kiss Bernadett, Fehér Vivien, Belkó Éva, Mészáros Enikõ, Kövecses Gréta
Vezetõedzõ: Ferenczi Anna, Edzõ: Lovász Gyöngyi

Veresegyház VSK: Füzyné Görög Angelina, Szennai Adrienn, Mogyorósi Zsuzsanna, Vella Orsolya, Mátyás Noémi
Csere: Kakuk Anikó, Lengyel Zsanett, Gálik Ágnes
Vezetõedzõ: Tóth László

Gólszerzõk: Tóth Barbara (3), Szabó Szilvia, illetve Szennai Adrienn, Mogyorósi Zsuzsanna, Lengyel Zsanett

A mérkõzés elején az Obsitos SE csapata irányította a játékot. A játékrész 10. percében Tóth Barbara két találatával 2-0 állt az eredményjelzõ táblán. A vendég együttes próbált helyzeteket kialakítani, de nem tudták áttörni a hazai csapat védelmét. A mérkõzés további perceiben is a hazai lányok birtokolták többet a játékszert és sorra alakították ki a helyzeteiket, de sajnos sikertelenül. A sok kimaradt helyzetre Szennai Adrienn válaszolt visszahozva ezzel a reményt a pontszerzéshez.

A második játékrészt mindkét csapat nagyszerûen kezdte. Mind a hazai mind a vendég együttes alakított ki helyzeteket, amiket a vendég csapat jobban használt ki. A 25. percben Mogyorósi Zsuzsanna egyenlített, majd a 28. percben Lengyel Zsanett találatával megszerezték a vezetést a Veresegyházi lányok. Azonban a gólra hamar jött a válasz. Egy szép akció végén Szabó Szilvia sarokkal gurította a játékszert a hálóba. Az Obsitos SE csapatán nagyon látszott a gyõzni akarás. Ferenczi Anna kockáztatott és az utolsó három percben lehozta kapusát és vészkapus játékkal próbálkozott, aminek a 40. percben Tóth Barbara találatával meg is lett a gyümölcse. Összességében a hazai csapat megérdemeltem tartotta otthon a három pontot.

Reklám- Press Skorpió - Közterület SK 8-4 (4-1)
Salgótarján, Salgótarjáni Sportcsarnok

Játékvezetõk: Varga László, Molnár László, Molnár Réka

Reklám - Press Skorpió: Cseh-Rusz Bianka, Tóth Friderika, Gál Veronika Szandra, Balya Dorottya, Ferencz Flóra Franciska
Csere: Bede Anna, Bede Anett, Bokor Berill, Rusz Boglárka, Vámos Réka, Molnár Anett, Szklenár Kitti,
Vezetõedzõ: Tóth Zsolt

Közterület SK: Varga Andrea, Gáspár Anikó Brigitta, Ország Anita, Papp Tamara, Tatár Gyöngyvér Petra
Csere: Ungi Andrea Viktória
Vezetõedzõ: Kincses Ernõ

Gólszerzõk: Gáspár Anikó Brigitta (öngól), Szklenár Kitti, Gál Veronika Szandra, Ferencz Flóra Franciska, Bede Anna (3), Molnár Anett, illetve Papp Tamara (3), Tatár Gyöngyvér Petra

Érvényesült a papírforma ezen a mérkõzésen, A Skorpió csapata könnyedén gyõzte le az eddig pont nélkül álló Közterület csapatát. A hazai csapat már a mérkõzés 3. percében megszerezte a vezetést, majd a 6. percben két gólosra növelték elõnyüket. Ekkor gyorsan jött a válasz a vendég csapattól, így 2-1 állt az eredményjelzõ táblán. A hazai csapat nagy lelkesedéssel sorra alakította ki a helyzeteit, aminek a 15. és a 18. percben meg is lett az eredménye. A csapatok 4-1-es állással mehettek pihenõre.

A fordulás után a vendég csapat nagy lendülettel ment fel a pályára. A 22. percben két gólt is tudtak szerezni. A gólra azonban hamar jött a válasz a Salgótarjáni alakulattól. A mérkõzés további percei egyértelmûen a Skorpióé volt, hiszen sorra alakította ki helyzeteit. A találkozó végén 8-4 szerepelt az eredményjelzõ táblán.

Hajdúböszörményi TE II - Tolle Szekszárdi UFC 5-1 (3-0)
Hajdúböszörmény, Bocskai István Általános. és Városi. Sportiskola

Játékvezetõk: Erdélyi Tamás, Takács István, Erdélyi Péter

Hajdúböszörményi TE II: Tóth Renáta, Bölömi Ibolya, Szilágyi Mariann, Boros Edina, Koch Fruzsina
Csere: Balogh Erika, Sallai Anita, Pálóczi Krisztina, Bokor Adrienn, Quirikó Vivien
Vezetõedzõ: Quirikó Vivien

Tolle Szekszárdi UFC: Marosi Julianna, Horváth Katalin, Grill Zita, Schlotthauer Renáta, Soós Petra
Csere: Sütõ Andrea, Riegler Bernadett, Blesz Bianka
Vezetõedzõ: Horváth György

Gólszerzõk: Quirikó Vivien, Boros Edina, Balogh Erika, Bokor Adrienn, Koch Fruzsina, illetve Grill Zita

Jól kezdte a mérkõzést a hazai együttes. A 6. percben Quirikó Vivien szerzett vezetést, majd a 11. percben Boros Edina két gólosra növelte elõnyüket. A félidõ további perceiben mindkét oldalon voltak helyzetek, de az esélyesebbnek tûnõ csapat tudott csak gólokat szerezni. A félidõ végén 3-0 állt az eredményjelzõ táblán.

A fordulás után egy kis erõfelmérés ment a pályán a lányok között. A 30. percben Bokor Adrienn, majd a 31. percben Koch Fruzsina öt gólosra növelte a hazai csapat elõnyét. A 33. percben Grill Zita megszerezte a becsületgólt a vendég csapat számára, ám a mérkõzés végeredményébe a Szekszárdi együttes nem tudott beleszólni, így 5-1 állt a mérkõzés végén az eredményjelzõ táblán.

ZTE- Göcsej SK - Békéscsabai Wanted SC 10-0 (6-0)
Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Városi Stadion

Játékvezetõk: Dávid József, Vincze Gábor, Nagy Richard

ZTE- Göcsej SK: Kiss Emilia, Montag Eszter Anna, Nagy Bianka, Lehota Szimonetta, Puskás Nóra
Csere: Fábián Ramóna, Horváth Kitti, Orbán Szandra, Németh Erika, Molnár Nikoletta, Rieder Natália
Vezetõedzõ: Szimán Bálint

Békéscsabai Wanted SC: Balta Zsanett, Sugár Ágnes, Simonka Róza, Kis Krisztina Éva, Horváth Sára Ticiána
Csere: Örkényi Bianka, Zahorán Kitti, Kis Vivien Kitti
Vezetõedzõ: Domokos András, Edzõ: Nyiri János

Gólszerzõk: Lehota Szimonetta (3), Németh Erika (2), Rieder Natália, Nagy Bianka (2), Horváth Kitti, Orbán Szandra,

Kiütéses gyõzelmet aratott a ZTE-Göcsej a Békéscsaba csapata ellen. Alaposan belekezdett a mérkõzésbe a hazai együttes. Már az elsõ percben megszerezték a vezetést, majd a 12, 14, 15, 18. percben tovább növelték elõnyüket Szimán Bálint lányai. A vendég együttes hiába próbálkozott gólt nem tudott szerezni, így nagy elõnnyel mehettek pihenõre a hazai lányok.

A második játékrészt is a hazai csapat kezdte jobban. A 26. percben hét gólosra növelték elõnyüket, esélyt nem adva, hogy a vendég együttes szépíteni tudjon. A mérkõzés további perceiben még három hazai gól született, így a Zalaegerszegi csapat megérdemelten tartotta otthon a három pontot.