Nincs már veretlen csapat keleten!
2015.11.05 | 12:17

DEAC - REAC SPORTISKOLA SE 3-2 (3-1) A DEAC volt a találkozó esélyese, de arra nem számítottak, hogy ilyen nehéz szülés lesz a három pont. Az első félidő a terveik szerint alakult, két gólos előnyre tettek szert, de szünetben az öltözőben maradt a góllövő cipőjük. A vendégek nem adták fel, és felzárkóztak egy gólra, de a pontszerzés elmaradt, mivel a kínálkozó lehetőségeket nem tudták kihasználni.   CSENGER FUTSAL - NAGYKÁTA FUTSAL 16-5 (9-0) A hazaiaknál több hiányzó is akadt, de ennek ellenére prognosztizálható volt a nagyarányú csengeri győzelem. Az első félidőben hengereltek is Szilágyi Sándor fiai, de a nagy előny tudatában a térfélcserét követően kiengedtek, így csak 11 gólos lett a különbség. A vendégek először a bajnokság folyamán jutottak el 5 szerzett gólig.   SZTE EHÖK SE - MAGLÓD TC 3-3 (2-2) Továbbra sem megy a szegedieknek. Ezúttal a maglódiakkal nem bírtak. Kiegyenlített játékot hozott a mérkőzés, ahol a hazaiak irányítottak, de a vendégek remekül kontráztak. Az első félidő két-két találatot hozott, így döntetlen volt az állás. A fordulást követően a hazaiak megszerezték a vezetést, és eldönthették volna a három pontot, de az emberelőnyt nem tudták kihasználni. Ennek ellenére úgy tűnt, megtartják a minimális előnyüket, de a végén jött a dráma az ő szemszögükből és a vendégek megmentették az egyik pontot.   KINCSEM LOVASPARK SE - MAG-LOG TEAM CFT Gödöllő 7-8 (1-4) A forduló rangadóját rendezték Tápiószentmártonban, ahol a kilátogató nézőknek nem kellett csalódniuk. Egy fordulatos, izgalmas meccset láthattak. Az első félidőben a Gödöllő akarata érvényesült, jobban is játszottak, így nem volt véletlen, hogy három gólos előnyre tettek szert. A második félidőben a Kincsem átállt vészkapus játékra, és sikerült felzárkóznia, de a végjáték a vendégeknek sikerült jobban, így övék lett a három pont. A szezon folyamán először szenvedett vereséget a Kincsem, de még így is két pont előnnyel vezeti a bajnokságot.   UFC GYÖMRŐ - MVFC BERETTYÓÚJFALU II. 1-5 (0-2) A vendégek voltak a találkozó esélyesei, és ezt a pályán is bizonyították. Jól védekeztek, és jól sáfárkodtak a helyzeteikkel, így percig sem forgott veszélyben a győzelmük. A vendéglátóktól mindössze egy becsületgólra futotta. KASTÉLYDOMBI SE - ENERGIA SC GYÖNGYÖS 2-3 (1-1) A Kincsem – Gödöllő mellett ez a találkozó számított még rangadónak, és a találkozón kiderült, hogy nem véletlenül. A Gyöngyös feljövőben volt, és a nagy kérdés az volt, hogy az otthon hibátlan Kastélydomb ellen mire megy. Kiegyenlített volt a mérkőzés, ahol mind a két félnek esélye volt a három pontot begyűjteni, de a végjátékban a gyöngyösiek koncentráltak jobban, így a végén ők örülhettek.   FISE - ALUKONSTRUKT ECS 3-12 (2-6) Nagy kérdőjelek nem voltak a találkozót illetően, csak a különbség. A hazaiak az első félidő hajrájáig bírták, onnantól kezdve a vendégek sorra szerezték góljaikat. A fordulás után tovább nőtt a különbség, és végül könnyedén nyert a Nyíregyháza.