Nem sikerült a bravúr, nyert a Luparense
2017.10.12 | 22:35
Az olaszoknak a vezetést Novaes De Souza szerezte meg, amit a szünet után növeltek még egy Honorio találattal. Az ETO kockáztatott, a vészkapujáték azonban nem hozta meg a győri gólokat. Az olaszok a hajrában kihasználták a Győr hibáit és 3 üreskapus találattal 5-0-ra nyertek a találkozó végére elfáradt magyar bajnok ellen. Nem sikerült a bravúr, nyert a Luparense
A Luparense-ETO mérkőzés esélyese papíron az olaszok voltak, akik szintén megszenvedtek a Chrudimmal az nyitónapon. Az ETO-nak egy győzelem kell a továbbjutáshoz, ehhez vagy a Luparensét, vagy a Chrudimot meg kell verniük. A Luparense-ETO mérkőzés előtt a FK ERA Pack Chrudimot nehezen gyűrte le a Barca Lassa, a katalánok 2-0-ra nyertek a végig szervezetten védekező csehek ellen. Felfokozott hangulatban kezdte mindkét csapat a mérkőzést. Az ETO a Tóth-Fabio, Alex, Juanra, Dávid kezdővel vágott neki a találkozónak. Ahogy várni lehetett a hazai csapat kezdte jobban a mérkőzést, de mégis a győriek szerezhettek volna meg a vezetést, Alex csak a kapussal állt szemben, de a spanyol a hazai kapusba lőtte a labdát a 3. percben. A találkozó kiegyenlítődött, de jobbára a Luparense kezdeményezett, viszont az ETO kőkeményen védekezett. Tóth Gyulának kellett többször is védenie, amit az ETO kapusa biztosan tett meg. Egy szögletvariációból a 10. percben megszerezte a vezetést a Luparense Novaes De Souza fejesgóljával (1-0). A gól után lendületbe jött a hazai csapat, de az ETO megállította az olasz támadásokat. A 15. percben vészkapus játékra váltott az Győr, ami közönség nem tetszését fejezte ki. A 18. percben Fabio Dávid R. passzát vágta mellé, nem kellett volna sok a gólhoz. 4657_dsc_5604 A hajrában Dávid szerzett labdát, szép cselekkel a kapuig jutott, de a jobb oldalról ellőtt labdája a bal kapufa mellett suhant el. Nagy küzdelemben zárták le a csapatok az első félidőt, egy gólos olasz vezetéssel. A 21. percben kettőre növelte a Luparense az előnyét, a jobb szélen Honorio maradt egyedül, aki hosszú sarokba tüzelt (2-0) Az ETO reagált a gólra vészkapus játékkal a kapujához szögezte az olasz bajnokot, azonban Fabio kapufára talpalta a labdát, majd közeli lövése akadt el, ezután Alex lövései elkerülték a kaput, az ETO többször is közel járt a gólszerzéshez. A 25. percben a labdát Taborda ívelte a saját kapujától a győri hálóba (3-0). Letámad az ETO, a 26. percben Juanra lövését védte a hazai kapus. A hazai csapat le tudja követni az ETO 5 a 4 játékát, ami sajnos nem hozott sikert, sőt Rafinara testével újabb gólt sodort a győri kapuba, Miarelli a Luparense kapusa adta a gólpasszt (4-0). A magyar bajnok tovább erőltette a vészkapus játékot, amiből ismét gólt kapott, Mirabelli kedvet kapott a gólszerzéshez, az ötödiket a kapus szerezte (5-0). Sajnos nem sikerült ma este sem a bravúr, a Luparense nyerte a találkozót. A 2-0-ánál az ETO-nak kockáztatni kellett, ami nem sikerült. Az olaszok a hajrában 3 üreskapus góllal öt gólt szerezve már biztos továbbjutók. Az ETO-nak egyetlen lehetősége maradt, le kell győznie a két nap is remekelő Chrudimot, amennyiben az ELITE körben akarnak játszani. 4644_dsc_5544  UEFA Futsal Cup Main Round Group 4 | 2. forduló Luparense – Rába ETO 5-0 (1-0) Padova Kioene Arena Luparense: Miarelli – Honorio, Novaes De Souza, Taborda, Jefferson Cserék: Leofreddi, Etilendi, Drago, Bueno Ardite, Lara, Revert, Betão, Moufaddal Vezetőedző: David Marin Ortega Rába ETO: Tóth – Fabio Aguiar, Alex, Juanra, Dávid Cserék: Alasztics, Klcso, Klacsák, González Martinez, Vas, Sáhó, Bognár, Kőfalvi Megbízott vezetőedző: Molnár Attila Gólszerzők: Novaes De Souza (10p, 36p), Honorio (21p), Taborda (35p), Miarelli (38p)  - eto.hu - [gallery ids="89373,89374,89375,89377,89378,89380,89382,89384,89386"]

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00