Nem hibáztak az éllovasok a közép csoportban!
2016.05.05 | 06:33
Nem hibáztak az éllovasok a közép csoportban! Úgy tűnik, a legvégére marad a döntés a bajnoki címet illetően.   GARVITTAX - ROMHÁNY SE 6-5 (1-4) Nagyon régen nyert már a Garvittax és most is úgy tűnt, hogy nem az ő sikerükkel zárul a találkozó, hiszen szünetben három góllal vezetett a Romhány. Ennek ellenére a második félidőre feltámadt a hazai csapat, és hajrára felzárkózott egy gólra, majd az utolsó percekben fordítania is sikerült, így a három ponttal megelőzték az UTE együttesét.   MMSZ SE - PTE PEAC FUTSAL 3-7 (2-4) A hazaiaknál több hiányzó is akadt, így nehéz dolguk volt a pécsiek ellen. A vendégek számára csak a győzelem volt elfogadható, ha továbbra is azt szeretnék, hogy a saját kezükbe legyen a bajnoki cím sorsa. Ennek megfelelően játszottak és egy szorosnak mondható meccsen hozták a kötelezőt, annyit kiadva magukból, amennyi kellett a három ponthoz.   VÁROSGAZDA UP. AKADÉMIA - DUNAKESZI KINIZSI FUTSAL 3-7 (0-2) Nagy számú nézőközönség várta a listavezető Kinizsit a szép napokat látott Lőrinci Sportcsarnokban. Rutinban nem volt hiány a hazaiaknál, elég, ha csak Balogh „Sinyát”, Ughy Márkot, vagy Hasenauert említjük. Ezen a napon azonban a szokásos Bita gólok mellé három góllal csatlakozott a remek napot kifogó Temesi „Temő” is, így a vendégek végig kézben tartották a mérkőzést.   PTE ÁOK-PETŐFI SE - ÚJPEST FC-220 VOLT 12-3 (4-2) Igazából tét nélküli volt a találkozó, hiszen egyik csapat sem nagyon tud már feljebb lépni a tabellán, az alsóházban fognak zárni a csapatok. Az első félidőben is a hazaiak domináltak, de a második játékrészre kiütközött teljesen a fölényük, így végül könnyedén nyertek a gyenge napot kifogó lilák ellen.   PAFC-MITRE - BRAND MISSION TOLNA-MÖZS 10-4 (4-2) A PAFC múlt heti kecskeméti vereségével nehéz helyzetbe került, ami a bajnoki címet illeti. Kissé eltávolodtak, de mivel még játszanak mind a két előttük álló csapattal, még ők is odaérhetnek az első helyre, igaz nem a saját kezükben a sorsuk. Ennek ellenére mindenképpen nyerni kellett, hogy megmaradjon az esély. Ősszel döntetlenre végeztek a felek, de most a piliscsabaiak voltak az esélyesebbek, amit érvényesítettek is. A szünetig viszonylag szoros volt a találkozó, de fordulást követően a PAFC Hajnal Róbert vezetésével magabiztossá tette a győzelmet, aki egymaga öt gólig jutott.   INTER CDF SE - VÁC FUTSAL SE 4-7 (1-3) A váciak számára kötelező volt a győzelem a sereghajtó ellen, de a vártnál nehezebbre sikerült a három pont begyűjtése. Ennek ellenére csak a siker a fontos, amivel még él a dobogós remény. Jelenleg 5 pont a hátrány a Piliscsabával szemben, de míg riválisukra több nehéz meccs is vár, addig a váciakra papíron könnyebb meccsek várnak, így még akár be is érhetnek a harmadik helyre.   UTE - 1988 DÉLI FC 3-7 (1-3) A Déli elég foghíjasan érkezett a találkozóra, de ennek ellenére hozta a kötelezőt. Jándék és Farkas triplájával magabiztos előnyre tettek szert, amire a hazaiak csak háromszor tudtak válaszolni. A Déli félgőzzel is könnyedén nyert. gg