Nem bír nyerni a Rubeola
2019.01.08 | 13:36
Nem bír nyerni a Rubeola A Rubeola Csömör sorozatban az ötödik vereségét szenvedte el a bajnokságban hétfőn este. Pedig a pénteki Dunaújváros elleni biztató játék után reménykedhettek Takó Csaba fiai, hogy hosszú idő után újra nyernek és elmozdulnak az utolsó helyről a tabellán. FUTSAL, NB I, 14. FORDULÓ RFC Csömör – Debreceni EAC 3–4 (1–1) Csömöri Sportcsarnok Vezette: Kovács G – Wittner – Ibriksz Rubeola: Varsányi Á – Nehéz, Maruzsi, Husz, Józsa Csere: Németh M, Tősér, Beke, Dauner, Viz, Várkonyi, Varsányi B, Miletics, Fischer Edző: Takó Csaba DEAC: Dobi – Szentes-Bíró, Vékei, Kondás, Varga D Csere: Faragó, Tóth A, Faragó L, Rácz, Pallai, Berecz Edző Elek Gergő Gólszerzők: Husz (15.), Maruzsi (34.), Dauner (38.) ill. Szentes Bíró (3., 29.), Kondás (24., 36.) Takó Cs.Takó Csaba: - Kiélezett mérkőzés volt, ahol a nüanszok sajnos nem a mi javunkra dőltek el. Voltak jó és kevésbé jó szakaszai a meccsnek, de összességében úgy érzem nem érdemeltünk vereséget. Természetesen rossz érzés, hogy néhány napon belül kétszer is így veszítünk pontokat, azonban továbbra is a középszakasz lebeg a szemünk előtt ahol remélhetőleg visszakapjuk a játéktól amit eddig elvett tőlünk. Elek GergőElek Gergő: - A mérkőzés első félidejében több helyzetünk volt, az esetek többségében rossz megoldást választottunk, ha lőni kellett volna passzoltunk és fordítva. A második félidő elején el kellett volna döntenünk a meccset, de sajnos kevés lehetőséget sikerült gólra váltani, ezért lett nehéz a vége. Csapatként működtünk, ha kellett csúsztunk, másztunk. Erre lehet építeni! Bár lassan csapatka vagyunk... Rácz Zsolt horror-sérülésének, mielőbbi gyógyulásának ajánlom a diadalt!