Nem adtak esélyt Trencsényiék a Csömörnek
2019.05.05 | 09:42
Nem adtak esélyt Trencsényiék a Csömörnek Az első félidőben hasonló volt a helyzet, mint a két csapat legutóbbi mérkőzésén Berettyóújfaluban, hosszú ideig nem született gól, bár lehetőségek mindkét oldalon adódtak. Az MVFC nagy tempóban játszott, uralta a mezőnyt, sokat lőttek kapura Trencsényiék. Ám hiába akadt sok lehetőség, egészen a tizenharmadik percig nem tudták megszerezni a vezetést a bihariak. Ekkor egy szöglet után Amílcar lőtt kapásból a hazai kapuba. Ez az egyetlen találat született csak az első húsz percben, a játék képe azonban gólgazdagabb meccset ígért. RUBEOLA FC CSÖMÖR-MVFC BERETTYÓÚJFALU 1-6 (0-1) Csömör, Csömöri Sportcsarnok Vezette: Wittner – Ibrix – Leél-Őssy Rubeola: Varsányi – Nehéz, Maruzsi, Víz, Józsa Csere: Németh M, Gémesi, Apatini, Érsek, Füzy, Bita, Várkonyi, Dauner, Fischer Edző: Takó Csaba MVFC: Tihanyi – Rábl, Szabó P, Rafinha, Gál Cserék: László, Békési, Sanches, Nagy I, Amilcar, Harmati, Trencsényi, Takács, Sergio Edző: Sergio Mullor Góllövők: Gémesi 40’, illetve Rafinha 13’, 33’, Trencsényi 31’, 32’, Sanches 28’, Takács 36’, Sergio 39

Az első félidőben hasonló volt a helyzet, mint a két csapat legutóbbi mérkőzésén Berettyóújfaluban, hosszú ideig nem született gól, bár lehetőségek mindkét oldalon adódtak. Az MVFC nagy tempóban játszott, uralta a mezőnyt, sokat lőttek kapura Trencsényiék. Ám hiába akadt sok lehetőség, egészen a tizenharmadik percig nem tudták megszerezni a vezetést a bihariak. Ekkor egy szöglet után Amílcar lőtt kapásból a hazai kapuba. Ez az egyetlen találat született csak az első húsz percben, a játék képe azonban gólgazdagabb meccset ígért. 4238d40e-1bd9-40ea-a76b-a3408f4364f0A szünet után is gyorsan játszott a Mezei-Vill, a Rubeola próbálta tartani a lépést, de el is fáradt a hazai gárda és nem is sokat volt náluk a labda. A játékrész közepén aztán öt percen belül négy gólt is szerzett az MVFC, s mindegyik szinte a végletekig kijátszott akcióból született. Elsőként Javi Sanchez talált be, majd Trencsényi duplázott, Rafinha pedig fejjel vette be a kaput. A Csömör ezután vészkapus játékot alkalmazott, egyrészt azért, hogy többet legyen náluk a labda, másrészt a szépítésért harcoltak, nem adták fel a találkozót ilyen hátrányban sem. Az utolsó perc előbb egy Serginho gólt hozott, majd Gémesi Áron távoli lövése jelentette a szépítést. A Mezei-Vill gyorsan, jól játszva gyűjtötte be az újabb három pontot, s maradt veretlen a bajnokságban. A Csömör ismét bátran játszott, ám nem volt sokat náluk a labda, nem tudták irányítani a találkozót. Folytatás a Berettyóújfalunak a DEAC, míg a Rubeolának a Dunaújváros ellen. Takó Cs.Takó Csaba: - A Berettyóújfalu ismét bebizonyította, hogy a legjobb csapat Magyarországon. 30 percig koncentráltan és helyenként jól játszva tudtuk tartani a lépést velük, aztán egy pár perces rövidzárlat lerombolta mindezt. Készülünk tovább a hátralevő mérkőzésekre. Sok sikert kívánok a Mezeinek a döntőben!   Sergio MullorSergio Mullor Cabrera: - Ismét megmutattuk, hogy komolyan vesszük a bajnokság hátralévő részét is. A Csömör nagyszerű csapat, akik mindig nehéz feladat elé állítanak bennünket. De most is volt türelmünk és taktikai fegyelem, így meg tudtuk nyerni a találkozót. Köszönöm a csapatom erőfeszítését és a Csömörnek pedig sok sikert kívánok a bajnokságban.