Nehezen, de ismét begyűjtötték a 3 pontot Tell Zsófiék
2019.10.07 | 08:35
Nehezen, de ismét begyűjtötték a 3 pontot Tell Zsófiék Női Futsal NB I. 5. forduló. TFSE-Szertársport.hu - Miskolci Vénusz 3-2 (1-1). Bp., Vasas Sportcsarnok. Játékvezető: Török Zsolt. Asszisztensek: Vámos Tamás, Tóth I. Tamás. Edző: Horváth Gábor
TFSE-Szertársport.hu: Ősz - Folk, Halászi, Bokor, Pádár. Csere: Tell, Gruber, Winternitz, Molnár-Sáska, Bobok. Miskolci-Vénusz: Ádám - Kovács, Galambvári, André, Bunda-Tóth. Csere: Berki, Molnár. Gólszerző: Bunda-Tóth (0-1) a 15., Pádár (1-1) a 16., Halászi (1-2) a 26., Molnár (2-2) a 27., és Tell (3-2) a 28. percben. Sárgalap: Kovács a 3., és Halászi a 26. percben. Leány U17 bajnokság: TFSE SZERTARSPORT:HU - Miskolci Vénusz 1-8 (1-2)
Horváth GáborHorváth Gábor (TFSE):-  Ismét egy nagyon nehéz meccset sikerült megnyernünk, ezek a győzelmek pedig sokat jelentenek nekünk csapatszinten. Ahhoz már hozzászoktunk, hogy mindenki minket akar legyőzni, ellenünk minden csapat kettőzött erővel lép pályára. Ez számunkra mindenképp pozitívum, hiszen minden alkalommal éles meccseket játszunk, azért pedig külön elismerés jár a játékosoknak, hogy eddig minden ilyen szituációt profi módjára oldottak meg! A helyzetkihasználással kapcsolatosan megint van bennünk hiányérzet, hiszen könnyebbé tehettük volna a saját dolgunkat, de a kulcspillanatokban egyelőre remekül vizsgáztak a lányok. Ez a mai egy igazi csapat győzelme volt, hétről-hétre lépegetünk előre és várjuk a következő kihívásokat!