Négy között a Magyar Kupa címvédője
2017.01.19 | 12:39
Négy között a Magyar Kupa címvédője Tisztességgel helytállt, de búcsúzott a Magyar Kupától a Göcsej SK A férfi futsal Magyra Kupa negyeddöntőjének visszavágóját játszotta a Göcsej SK a Rába ETO ellen. Az Az esélyesebb vendégek ellen egy félidőn keresztül partiban volt a zalai csapat, majd a másodikban eldöntötte a mérkőzést a Győr. Göcsej SK-Rába ETO 2-6 (0-0) Zalaegerszeg, 150 néző, Játékvezetők: Tamási Péter ( Vass I., Pungor Z.) Göcsej SK: Cseresnyés, Gorjanácz, László, Nagy, Apatini, Csere: Tóth, Szőke, Koronczai, Horváth D., Simon, Edző: Bagó Gábor  Rába ETO: Matkovics, Vas, Sáhó, Juanra, Drahovsky, Csere: Dávid, Harnisch, Fülöp, Német, Klicsó, Bognár, Seidler, Constantino Vinas, Tama, Edző: Marcos Angulo Gólszerzők: Nagy 2, ill: Seidler, Juanra, Fülöp, Drahovsky 2, Constantino Továbbjutott a Rába ETO kettős győzelemmel és 19-3-as gólkülönbséggel A negyeddöntőbe való jutás már az első találkozón eldőlt, ahol a győriek 13-1-re nyertek. A vendégek mestere több kulcsjátékosát is pihentetett a találkozón. Az első félidő elején Harnisch lőtt egy bődületes felsőléces kapufát, jelezve győzni jöttek Egerszegre a győriek. Ezt követően viszont kiegyenlített játék folyt a pályán. A zalai fiúk bátran játszottak és többször is ziccerbe kerültek, de Matkovics kapus eszén nem tudtak túljárni. Elmondható ez a másik oldalra is, ahol Cseresnyés védett parádésan. A félidő gólnélküli döntetlennel ért véget, amit talán a hazaiak sajnálnak jobban. A második félidő elején felpörgette a játékot az ETO és hamar kétgólos előnyhöz jutottak. A 32. percben Nagy lőtt bődületes gólt, amire azonnal jött a vendégek válasza (1-3). A Végre elfáradtak a hazaiak így a vendégek növelhették előnyüket. A találkozó hajrájában Nagy büntetőt hibázott, de a visszatámadásból egy remek sarkazós gólt szerzett beállítva a 2-6-os végeredményt. Bagó-Gábor-1Bagó Gábor: - Sok ziccert kihagytunk az első félidőben és erőn felül játszottak a fiúk. A másodikban érvényesült a papírforma és magabiztosan nyert a Győr, akik megérdemelten jutottak a Final Fourba.   marcos-angulo_2016-09-03Marcos Angulo: Ma 3 különböző felállású csapattal, négy perces cserékkel játszottunk, hogy mindenki szerepet kapjon. Nagyon örülök, mert 2 U17-es, 2 U20-as játékossal tudtunk nyerni és bent vagyunk a Magyar Kupa Final Fourban! Hajrá Győr! A Göcsej játékában benne volt a gól a találkozón, és ez jó előjel lehet a péntek esti Ferencváros elleni bajnoki rangadóra. Jóna István

U19 futsal felkészülési mérkőzés: Magyarország - Ukrajna
2024.04.20 | 06:28
2024.04.16 | 11:08

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30