Nagyarányú hazai győzelem Szekszárdon
2019.01.13 | 14:42
Nagyarányú hazai győzelem Szekszárdon Női Futsal NB I. 11. forduló. Agenta Girls Szekszárd - Miskolci Vénusz 7-1 (4-0). Szekszárd Városi Sportcsarnok. Góllövők: Ganczer Hajnalka 2, Kágyi Árvácska Rebeka 2, Megyeri Boglárka, Yarova Yuliia, Beke Adrienn, illetve Kovács Aliz

A 7. percben Ganczer Hajnalka szerzett labdát, majd indította Megyeri Bogit, aki a tőle megszokott lendülettel megindult és csőrözött fantasztikus gólt a hosszú felsőbe, megalapozva ezzel a mérkőzés hangulatát (1:0)

A 10. perceben egy szép Ganczer Hajni, Horváth Kata összjáték és testcsel után lőtt a hálóba Ganczer (2:0), majd ugyanebben a minutumban ismét Hajni rúgott bődületes bomba gólt egy lendületes elfutás után (3:0) A 16.percben aztán ismét egy szép akció után Kágyi Árvácska Rebeka talált a hálóba, akinek ez volt az első NBI-es gólja, amihez külön gratulálunk a fiatal, saját nevelésű játékosnak (4:0). És ha egy üzlet beindul, a második félidőben ismét Rebeka következett, és ha már megrúgta első gólját, gondolta miért ne jöhetne a második és egy kipattanó labdát orral juttatott a hálóba (5:0), ami után sajnos nem tudta már folytatni a játékot. Egy perccel Rebeka gólja után, a 29. percben érkezett Yarova Yuliia, aki egy visszapasszolt labdát értékesített nagyon higgadtan (6:0). A 35. percben aztán jött Beke Adrienn aki szabadrúgásból talált a hálóba (7:0). A 37. percben egy labdavesztés után Kovács Aliz talált a hálóba (7:1), ami után már nem történt változás, így fölényes győzelemmel és szép játékkal szerezték meg a győzelmet Micskó Márk lányai!