Nagyarányú győzelem a moldávok ellen
2018.06.13 | 11:42
Nagyarányú győzelem a moldávok ellen Lejátszotta első mérkőzését a magyar U18-as válogatott a porecsi U19-es tornán. Igen, a mieink egy évvel fiatalabbakkal vesznek részt a nagyszabású, nyolccsapatos tornán. Ahogyan azt láthattuk a streamen, 3-0-ás félidő után, magabiztos 8-2-es győzelmet arattak Tama Ádámék a moldávok ellen. [gallery ids="100446,100447,100448"] Frank Tamás: - Jól kezdtük a mérkőzést rögtön az elején három gólos előnyre tettünk szert, viszont utána alábbhagyott a koncentráció és nem használtuk ki a lehetőségeinket, illetve elkezdett mindenki magának játszani. Ez a második félidőben még is bosszulta magát és ellenfelünk szépített. Összességében megérdemelten nyertünk de meg kell tanulnunk hogy nemzetközi szinten nincsenek lefutott meccsek. A többi eredmény a nyitónapról: Lengyelország - Szerbia 4-5 (3-4) Szlovénia Finnország 6-3 (1-0) Horvátország - Irak 2-5 (0-1) A mieink ma 18:00-tól a finnekkel játszanak, amelyet itt is nézhetnek.

2024.04.16 | 11:08
2024.04.08 | 13:35

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00