Nagy volt a különbség
2015.08.16 | 07:40
Az első félidőben három, a másodikban nyolc gólig jutott a Dunaferr DF Renalpin FC futsal csapata, mely kiütéses, 11-1-es sikert aratott a Csömör elleni edzőmeccsen a sportcsarnokban pénteken este.
A Csömör elleni találkozóval folytatta felkészülési mérkőzései sorozatát a Dunaferr-DF Renalpin FC futsal csapata pénteken este a Dunaújvárosi Sportcsarnokban. A hazaiak immáron teljes kerettel, válogatottjaival a fedélzeten vágott neki újabb csatájának, melyben mindössze öt percig tartott, mire feltörte vetélytársa védekezését, s Ivacs Gábor közeli találatával megszerezte a vezetést(1-0). Gyorsan időt is kértek a vendégek, akik a következő percekben több helyzetet is kidolgoztak a hazai kapu előtt, ám egyenlíteniük nem sikerült, mert az utolsó passzoknál rendre volt valaki a Dunaferrből, aki fel tudott szabadítani. A játékrész második felére rendezte sorait Fehér Zsolt együttese, s a Horváth-testvére jóvoltából tovább növelte előnyét: a 13. percben Norbert, míg a szünet előtt Szabolcs zörgette meg a csömöri hálót, így a szünetre biztos, 3-0-s előnnyel vonulhattak pihenőre. Ahogy az elmúlt mérkőzéseken, úgy ezúttal is a térfélcsere utánra tartogatta a gólzáport Fehér Zsolt együttese, mely a második húsz percben szemernyi esélyt sem adott ellenfelének. A Dunaferr gárdája szebbnél is szebb támadásokat vezetett, melyek nagyobbik részét eredményesen fejezte be, így egyre tágabbra nyílt az olló a két csapat között. Ebben a felvonásban sorozatban nyolc találatig jutott a házigazda, míg a vendégek csak a véghajrában 11-0 után tudtak szépíteni az eredményen, ám a kiütéses vereséget így sem tudták elkerülni (11-1). Dunaferr DF Renalpin FC – Csömör 11-1 (3-0) A Dunaferr DF Renalpin FC gólszerzői: Ivacs 2, Horváth N. 2, Juhász 2, Nagy A. 2, Schrancz 1, Hosszú 1, Horváth Sz. 1.  - forrás: dunaujvaros.com -

2024.04.26 | 12:24
2024.04.25 | 13:11

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00