Nagy hajrával fordított a Berettyóújfalu
2018.10.13 | 07:07
Nagy hajrával fordított a Berettyóújfalu Rangadót rendeztek péntek este a Pálfi István Rendezvénycsarnokban. Az eddig veretlen Veszprémmel csapott össze, a még pontot sem vesztő Mezei-Vill. A Berettyóújfalu kezdte bátrabban a meccset, de hiába volt a kezdeti lendület, a Veszprém egy-egy ellentámadással jelezte erejét. A Berettyóújfalu nem tudta eléggé felgyorsítani a játékot úgy, ahogyan kellett volna, s emiatt sem találták a rést a Madarász csapat védelmén. Sőt, egy gyors hibát kihasználva Dávid Richárd megszerezte a vezetést, így az is növelte a görcsösséget a hazaiaknál. 43828283_702494086774383_7327578050835513344_n A szünet után is az MVFC próbálta uralni a játékot, ám volt egy időszak, amikor Mezei Dávidot is komoly feladatok elé állította a Veszprém. Ha már a hazai kapust megemlítjük, meg kell említeni Schidmajer Ádámot is a másik oldalon, aki nagyon jó teljesítményt nyújtott ezen az estén. A hazai góltalanságot Javi Sanchez törte meg, majd szintén ő forditott, de Gyurcsányi gyorsan egyenlített. Az utolsó tíz percben nyújtotta azt az MVFC, ami meghozta számukra a sikert. Amílcar a léc alá lőtt, ami után a Veszprém lehozta kapusát. Az utolsó percek izgalmasra sikeredtek, támadott vészkapussal a bakonyi alakulat, de Szabó Péter egy elcsípett labdát saját térfeléről begurította, így alakult ki a 4-2. A találkozó végig izgalmas volt, a Veszprém sokáig tudta védeni a vezetését, végig szoros volt a rangadó,de az utolsó tíz percben nyújtott játékával Berettyóújfaluban maradt a három pont. 43950574_742496389429405_1806515591759003648_n Futsal NB I, 6. forduló: MVFC Berettyóújfalu–1. FC Veszprém 4-2 (0-1) Berettyóújfalu, vezette: Futó,Tamási, Nyekita Berettyóújfalu: Mezei – Sanchez, Nagy I., Rábl, Amilcar. Csere: Tihanyi (kapus), Nagy S., Daróczi, Szabó P, Gál, Harmati, Trencsényi, Nagy D., Takács Z. Vezetőedző: Mullor Cabrera Sergio Veszprém: Schmidmajer – Tatai, Tar, Komáromi, Dávid. Csere: Spandler (kapus), Márkus, Gyurcsányi, Varga Á., Bognár P., Bencsik Ádám, Bencsik R. Vezetőedző: Madarász János. Gólszerzők: Sanchez (28., 35.), Amilcar (37.), Szabó P. (40.), ill. Dávid (8., 35.). 19551001_10155276524365993_874541725_n-640x360Mullor Cabrera Sergio: - Egy nehéz és kemény mérkőzést játszottunk tegnap. A győzelem végül sikerült, köszönhetően a türelmünknek és a kitartásunknak. Az első félidőben mutatott játék miatt nem vagyok boldog, de azért rosszul játszva az első 20 percben is voltak lehetőségeink a gólszerzésre. A statisztikai adataink támadásban rendhagyóak, 51 alkalommal próbálkoztunk lövéssel, de csak négy gólt szereztünk az utolsó 10 percben. Hatékonyságban mindenképpen javulni kell. Most egy kis pihenő lesz a szombati edzés után, de már készülünk a következő két kemény mérkőzésre szerdán és pénteken. MadarászJános_vezető_edzőMadarász János: - Nagyon sajnálom ezt a vereséget mért a játékosaim nagyon komolyan dolgoztak a pályán. A sikert az akadályozta meg, hogy a második félidőben 5 perc alatt 5-öt faultunk lett. Ezután már "tojásokon " járkáltunk és nem tudtuk a saját játékunkat játszani. Viszont nem tudok haragudni a játékosaimra, mert jól dolgoztak a pályán. Az eredmény szomorúsággal tölt el, de a csapat munkával elégedett vagyok. Így ki lehet kapni,mert a sport az ilyen.