Nagy fölényben, szemre is parádésan játszott az ETO a Déli ellen
2015.09.08 | 21:12
Hatgólos előnyüket követően is folytatódott a győri tánc, Amrani nyerte a gólzáport négyesével. Végül kiütéses vereséget mért az ETO a Déli Futsal csapatára a bajnoki nyitányon.
Nagy iramban és hazai gólokkal kezdődött a bajnoki nyitány mindkét csapat számára. Amrani két perc alatt duplázott, ami sokáig sokkolta a Déli Futsal fiataljait. (1-0, 2-0). A gól után is nagy kedvvel játszott a RÁBA, azonban a kapuja elé tömörülő vendégek megúszták a félidő hajrájáig az újabb hazai találatokat. Ekkor a Győr ritmust váltott, Lódi Tamás indításából Dróth Zoltán villámgyors lefordulás után hármas előnyhöz jutatta csapatát. A félidő hajrájára elfáradt a rá nehezedő nyomástól a Déli, a Győr újabb három találattal, látványos akciókkal továbbnövelte az előnyét. Sorrendben Seidler, Harnisch és Drahovsky is betaláltak Kovács áron kapujába (6-0). Jordi Illa Solé (ETO): -  Igazán jól kezdtünk, de nem tudtunk igazán jól készülni erre a meccsre. Egy szempontból jó volt, a játékosok együtt egymásért akartak játszani, csapategységben, aminek rendkívül örülök. A többi játékos is itt volt velünk, akik nem tudtak játszani a mai meccsen, Alesztics Marci, Fumasa. Gratulálok a játékosoknak, jó meccs volt, fontos volt hogy a közönségnek is szép játékot tudtunk mutatni. Csernai Gábor László (Déli): - A látottak alapján maximálisan reális volt a két csapat közötti különbség, az eredmény is tükrözte ezt. Csapatom 90% 20 év alatti játékos, a Déli inkább a jövő csapata lesz. Nagyon sokat kell dolgozni azért, hogy megközelítsük azt a szintet amit most jelen pillanatban a győri ETO képvisel. Gratuláció jár az ellenfélnek, ránk pedig sok-sok munka vár. RÁBA ETO-Déli Futsal 13:1 (6:0) Győr, Magvassy Sportcsarnok Játékvezetők: Czene-Joó Ádám, Solymosi András, Ifj Imrő János, László György ETO: Matkovics G. – Lódi T., Álex, Amrani, Dróth Z. Csere: Harnisch á., Juanra, Drahovsky T., Rick G., Seidler M., Sáhó K., Jakatics Á., Farkas B., Tóth Gy. Vezetőedző: Jordi Illa Solé Déli: Kovács Á. – Nagy G., Lak I., Apatini M., Szűcs A. Csere: Gál J., Faragó L., Pászti B., Horváth B., Farkas D., Szemán Sz., Szente T. Vezetőedző: Csernai Gábor László Gólszerző: Amrani (1, 3’, 34’, 36’), Dróth Z. (14’, 32’), Seidler (16’, 20’), Harnisch Á. (18’), Drahovsky (35’), Nagy G. öngól (26’), Lódi T. (28’, ), Farkas B. (39’), illetve Faragó L. (24’),  - forrás: www.etofutsal.hu -