Minimális Romhány siker a Monor elleni rangadón
2014.03.22 | 00:00

"B" csoport

ROMHÁNY SE - MONORI SE 6-5 (2-4)
Gyors gólváltással indult a találkozó, már két perc után 1-1 volt az állás. A mérkõzés elõtt a két oldalon Nagy Zsolt Attilára, valamint Simon Zsoltra hívtuk fel a figyelmet. A vendégeknél el is találtuk a húzóembert - hiszen Simon már a szünetre mesterhármasnál járt - a hazaiaknál azonban Jackes Gil lépett elõ ebbe a pozícióba, a félidõ elõtt lõtt gólt még, a második játékrészben pedig az õ góljával jött vissza a meccsbe a csapat, ami a szünetben egyébként 2-4-re állt. A második félidõ közepére azonban fordítani tudott a hazai csapat, és bár a Monor még egyenlített, egy perccel a vége elõtt megszerezte a gyõzelmet a Romhány, amivel egyelõre a "B" csoport élére állt.

CSÕ-MONTAGE BFC-ÚJBUDA - KÜLKER SC-DUPONT
ELMARADT

"E" csoport

MMSZ SE - SZTE EHÖK SE 5-3 (3-2)
Az MMSZ volt a találkozó esélyese, ennek ellenére az SZTE szerezte meg a vezetést. Hamar jött azonban a hazaiak válasza, és a szünetre fordítani is tudtak, 3-2-vel pihentek a csapatok. A második játékrész elején növelték elõnyüket a "máltaiak", amivel gyakorlatilag el is dõlt a találkozó. Bár még esett egy-egy gól mindkét oldalon, végül 5-3-mal végeztek a felek. Megszerezte elsõ gyõzelmét a rájátszásban az MMSZ, az SZTE-nek még várnia kell az elsõ sikerre.

DREAM TEAM FUTSAL - GARVITTAX 4-3 (1-2)
Lassan hagyományos rangadóvá nemesedik kettejük párharca, most találkoztak harmadszor idén, és még egy összecsapás hátravan. Jobb mérleggel azonban most már biztosan a Dream Team zár a szezon végére, hiszen az õszi gyõzelem (majd egy döntetlen) után újra nyerni tudtak a nagymarosiak ellen. Az elsõ játékrészben a vendégek kétszer is megszerezték a vezetést, 1-2-vel mentek pihenni a csapatok. A második játékrészben azonban már a hazaiak nyújtottak meggyõzõbb teljesítményt, bár az utolsó tíz percre még Garvittax elõnnyel érkeztek a felek, a záró idõszak azonban két hazai gólt, és ezzel gyõzelmet is hozott az Álomcsapatnak. Gyõzelmével így utolérte riválisát a DT, az "E" csoportban öt hárompontos csapat van, hétfõn még a két éllovas, a Törökbálint és a Kelen játszik egymással.