Megvédi e címét az ETO?
2015.03.01 | 08:42
Megvédi e címét az ETO? RÁBA ETO – FUTSAL CLUB VESZPRÉM 16:00 Kiskunfélegyháza, Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kovács G., Farkas B., Viczián, Kujbus Lejátszották a két férfi elődöntőt szombat délután, ahol kiderült, hogy a címvédő ellenfele a Veszprém lesz. Mind a két fél hasonló mérkőzést játszott. Az első félidő nem igazán sikerült, de a fordulást követően már beindult a szekér. Az első felvonásban a Győr hiába szerzett vezetést az első percben, a Mezei kétgólos előnnyel fordulhatott, majd jött az ETO henger, és 6-0-ra megnyerték a második félidőt, vele az összecsapást is. A második felvonásban az esélyesebbnek tartott Veszprém a Csömörrel találkozott, és meglepetésre a Rubi szerzett vezetést, amit sokáig őrzött, Madarászék csak a félidő legvégére tudtak fordítani, de a térfélcsere után hamar bebiztosították g.őzelmüket. A két együttes igen jól ismeri egymást, mivel az idei bajnokságban már háromszor is találkoztak. Ebből a harmadik alkalommal ezen a héten, a rájátszás első fordulójaként. Akkor nagy küzdelmet hozott a találkozó, ahol az ETO megszenvedett a három pontért, és 4-3-ra nyert. A veszprémiek úgy érezték, hogy több volt a mérkőzésben, és most itt a lehetőség bebizonyítani, hogy képesek átlépni a saját árnyékukat, és le tudják győzni Lódiékat. Az elmúlt három évben erre még nem volt példa, mióta első osztályúak a veszprémiek, az idei alapszakaszban is a győriek örülhettek. Most is abszolút ők az esélyesek. A nagyobb rutin és tudás mellettük van. A kérdés csak, hogy mennyit vett ki belőlük az elődöntő, mert a Veszprémből vélhetően kevesebbet vett ki a Csömör elleni meccs. Aki nem tudja a helyszínen követni a mérkőzést, az a Sport 2-n élőben megtekintheti. Sport1-2_logo