Megvédi-e bajnoki címét a HTE, vagy újra az Astra ül a trónra
2019.06.16 | 12:38
Megvédi-e bajnoki címét a HTE, vagy újra az Astra ül a trónra Ma este bajnokot avatnak a hölgyeknél! Női bajnoki döntő, 5. mérkőzés   ASTRA-ALEF KISKUNFÉLEGYHÁZI BULLS – HAJDÚBÖSZRÖMÉNYI TE 18:00 Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna A párharc állása: 2-2 Utolsó, ötödik ütközetéhez érkezett a női bajnoki döntő, ahol kiderül, kinek a nyakába kerül az aranyérem. A párharc igen fordulatosra és kiegyenlítettre sikeredett. Mind a két fél elsőre érvényesítette a hazai pálya előnyét. Előbb az Astra nyert hazai környezetben, majd ugyanezt tette a Böszi is, így következett a harmadik összecsapás. Ekkor némi meglepetésre Tell Zsófiék idegenben tudtak sikert elérni, és úgy várhatták a negyedik mérkőzést, hogy otthon „csak” nyerni kell és megvan a bajnoki cím. Ehhez a kiskunfélegyházi alakulatnak is volt egy-két szava, és a hajrában a maguk javára fordították a meccset, kiegyenlítve a párharcot. Ezek ismeretében megjósolhatatlan, ki emelheti magasba a bajnoknak járó serleget. Ami biztos, a vendégeknél Folk Zsuzsanna nem léphet pályára, mert az utolsó meccsen begyűjtötte ötödik sárga lapját. Az Astra együttesénél nincs eltiltott, vagy komolyabb sérült, így mondhatni a legerősebb kerettel vághatnak neki a döntő összecsapásnak. A hazai pálya a Félegyháza mellett szól, de a Hajdúböszörmény jó játékkal képes lehet ismét idegenbeli győzelemre. Jó meccsre és kiélezett küzdelemre van kilátás, érdemes lesz kilátogatni a KÉSZ Arénába.