Megszerezte első pontjait az Aramis a Fradi ellen!
2017.10.21 | 09:21
Megszerezte első pontjait az Aramis a Fradi ellen! Az Aramisnak volt égetőbb a győzelem, mivel nulla ponttal álltak a tabellán. Mind a két oldalon szinte a legerősebb kerettel vághattak neki a meccsnek, így jó meccsre volt kilátás. Screenshot-2017-10-21 Futsal Hungary Futsal MagyarországA hazaiak kezdtek  jobban, és az első lehetőség előttük adódott, de nem tudták gólra váltani. Az első találatra mindössze öt percet kellett várni, Komáromi vállalkozott váratlanul távoli lövésre, ami utat talált a rövid felsőbe. Még szinte fel sem került a találat az eredményjelzőre, már a hazaiak vezettek. Két gyors kontrát követően fordítottak. Előbb Póta talált be egy labdaszerzést követően, majd Boznánszky használt ki egy nagy védelmi hibát. A vezetésnek az Aramis sem sokáig örülhetett, mert Horváth egy szép szóló végén egalizált, így kezdődhetett minden elölről. A játékrész második felében a Fradi játszott minimális mezőnyfölényben, de újabb gólt már nem szerzett. Már csak másodpercek voltak a szünetig, amikor egy újabb gyors kontra végén Sámson szerezte meg a vezetést a vendéglátóknak, így ők mehettek szünetre előnnyel. A térfélcserét követően a vendégek nagyon elánnal támadtak, és akadtak is helyzeteik, de vagy rosszul céloztak, vagy Hegedűs védett bravúrral. A zöld-fehérek gondjai a játékrész közepén tovább nőttek. Egy újabb Aramis kontra fejeződött be góllal, ezúttal Bognár volt eredményes. A Fradi tovább rohamozott, de nem akart összejönni a szépítés. A hajrában jöhetett a vészkapus játék, de abból sem sikerült gólt szerezni, így maradt a két gólos Aramis győzelem. A budaörsiek remekül kontráztak, és igen jó százalékban használták ki lehetőségeiket, míg a Fradi rengeteg helyzetet hagyott ki, ami döntőnek bizonyult. FÉRFI FUTSAL NB I, 3. FORDULÓ ARAMIS SE– FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 4–2 (3–2) Budaörs, Városi Sportcsarnok, 200 néző. Vezette: Gál P., Tamási, Apkó ARAMIS: Hegedűs – Sámson, Póta, Sivák, Boznánszky Csere: Soós (k), Büki, Tóth D., Szeghy, Héger, Cseri, Jovánczai, Bognár B., Gál A. Vezetőedző: Frank Tamás FTC: Vámosi – Komáromi, Juhász, Andorka, Horváth B. Csere: Sikur (k), Safar, Karacs, Birinyi, Jándék, Dénes, Keresztury, Lak, Vattamány. Játékos-edző: Safar Tony Góllövő: Póta (6.), Boznánszky (7.), Sámson (20.), Bognár B. (30.), ill. Komáromi (5.), Horváth B. (8.)