Megszerezte első győzelmét az UTC
2014.11.24 | 09:58
Megszerezte első győzelmét az UTC fotok_hirek.asp25   Fontos mérkőzés várt az UTC Futsal Teamre, a közvetlen előtte álló Viharsarki Pioneers FC-nek igyekezett visszavágni a békéscsabai vereségért Brinszky Adrián együttese. Megszerezte első győzelmét, és ezzel első pontjait az UTC Futsal Team, Puskásék a Viharsarki Pioneers FC-nek vágtak vissza. Fontos mérkőzés várt az UTC Futsal Teamre, a közvetlen előtte álló Viharsarki Pioneers FC-nek igyekezett visszavágni a békéscsabai vereségért Brinszky Adrián együttese. Kiválóan kezdődött a találkozót az UTC szempontjából, Ondrejó pazar megmozdulása után Lukucz csak a saját kapujába tudta sodorni a labdát, így már a második percben előnybe került az UTC. A vezető gól megszerzése után fölénybe kerültek Puskásék, több kisebb lehetőség is adódott előttük, míg a vendégek a Bondár irányába fellőtt labdákkal operáltak főleg. Tíz perccel Lukucz öngólját követően ezúttal az ellenfél kapujába is betalált, miután Bondár maradt kicsit üresen, Vasas még védte ziccerét, de a kipattanót Lukucz már bebombázta, 1-1. A félidőig a Pioneers pontrúgásokból veszélyeztetett, míg az UTC próbált helyzeteket kialakítani, de a méhkeréki védők mindig időben léptek oda, vagy pedig Könyves állta a labda útját. A második játékrészt is góllal kezdte az UTC, Tóth Attila tíz méterről óriási bombagólt ragasztott a vendégek kapujába egy szabadrúgást követően. Nem igazán volt benne a levegőben a Pioneers ismételt egyenlítése, de Boros egy az egyben megverte a védőjét, és kilőtte a felső sarkot. Ezután megérezte a győzelem lehetőségét a vendég együttes, azonban Ondrejó újra megszerezte a vezetést az UTC számára egy pazar lövéssel. Öt perccel a vége előtt úgy tűnt, eldőlt a mérkőzés. Puskás labdaszerzését követően Könyves mellett is elhúzta a labdát, aki viszont Puskás lábát húzta el, így kiállították a méhkerékiek kapusát. Büntetőt lőhetett Puskás, aki kíméletlenül a léc alá lőtt, 4-2. Azonban egy perccel az UTC negyedik találatát követően szépített a Pioneers, Bondár ismerte fel, hogy Vasas elmozdult a hosszú irányába, és okosan a rövidbe passzolt, 4-3, izgalmas véghajrá következett. A méhkerékiek lehozták a kapusukat, és emberelőnyben adogattak az utolsó másfél percben, de jól állta a sarat a szegediek védelme, sőt, Juhász még a kapufát is eltalálta, miután a vészkapusként beállt Knyihártól labdát lopott. Nem tudta kihasználni emberelőnyös szituációját a Pioneers, így megszerezte első győzelmét, és ezzel első pontjait az UTC, amely ezzel a sikerrel el is mozdult az utolsó helyről, és megelőzte riválisát. UTC Futsal Team - Viharsarki Pioneers FC 4 - 3 (1-1) Szeged, Újszegedi sportcsarnok, 100 néző. Vezette: Kovács Gábor, Stumpf Tamás (Wittner József) UTC: Vasas - Polczer, Puskás, Tóth A., Ondrejó. Csere: Halász (kapus), Brinszky, Balogh, Bánóczki, Juhász, Mészáros. Játékos-edző: Brinszky Adrián. Pioneers: Könyves - Dócza, Tóth G., Lukucz, Bondár. Csere: Patka (kapus), Boros, Farkas, Knyihár, Veress, Bessenyei, Dohányos, Szabó. Vezetőedző: Kiss László. Góllövők: Lukucz (2′, öngól), Tóth A. (21′), Ondrejó (31′), Puskás (35′, büntetőből) ill. Lukucz (12′), Boros (26′), Bondár (36′) Sárga lap: Mészáros (36′) ill. Dócza (36′), Knyihár (39′) Kiállítva: Könyves (35′) Brinszky Adrián: "Üdv a pokolban."

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00