FTC: Kovács Á. – Hasenauer, Balán G., Karacs, Nagy G.
Cserék: Gremsperger, Bogár, Boznánszky, Pirik, Pál, Veperdi
Vezetõedzõ: Bûcs Zsolt

DF: Lieszkovszky – Szabó G., Ivacs, Huber, Nagy A.
Cserék: Rigó, Márki, Facskó, Németh T., Rozsos
Vezetõedzõ: Nagy Attila

Gólszerzõk: Hasenauer (13’, 17’) Bogár (14", 15"), Balán (39"), Nagy (40")  ill. Huber (2’)

Sárga lap: Hasenauer (12") ill. Nagy A. (22"), Ivacs (38")

Kiállítva: Pál (20’), ill. Szabó (14’)
Még szinte meg sem érkezett mindenki a csarnokba, amikor a Dunaújváros megszerezte a vezetést Huber Balázs révén. (0–1) Az ötödik percben Pirik Tamás adott kötényt a vendégek csapatkapitányának, Szabó Gergelynek, aki csattanós pofonnal válaszolt neki, érthetetlen módon csak sárga lappal díjazták a játékvezetõk ezt, a Ferencváros edzõjét, Bûcs Zsoltot azonban a lelátóra küldték. Az elsõ tíz percben, egy veszélyes Ivacs Gábor lövést kellett feljegyezni, amit Kovács Áron védett bravúrral, ezen kívül azonban csak öt Fradi-faultot láthattunk. A 13. percben egyenlítettek a zöld-fehérek, Karacs Dániel lövése jött ki Lieszkovszky Zalán kapusról, a kipattanót pedig Hasenauer Péter kaparta be. (1–1) A 14. percben Ivacs-Huber összjáték után utóbbi lõtt, Kovács ismét nagy bravúrt mutatott be. Pillanatokkal késõbb Szabó összeszedte második sárga lapját is, így mehetett zuhanyozni. Az emberelõnyös játékot egy ideig remekül védekezték a vendégek, aztán viszont egyre kevésbé jól, a harmadik tiszta lövõhelyzetébõl gólt is szerzett a Fradi, ismét Hasenauer talált be. (2–1) Rögtön meg lehetett volna a harmadik is, ha Boznánszky Gábor ordító helyzetben nem lõ a kapusba. A 18. percben összejött a hatodik FTC-fault, a kisbüntetõt Nagy Attila azonban a kapufára lõtte. Fél perccel a vége elõtt Pál Máté óriási butaságot követett el (vagy a bíró volt túl szigorú), a játéktérrõl kiszálló labdát elkapta kezével még a játéktéren, amiért megkapta második sárga lapját, a tízest azonban Kovács könnyedén védte, így 2–1-es hazai vezetéssel zárult a félidõ.
A második játékrész másfél perc emberelõnnyel kezdõdött, amit a Fradi hibátlanul védekezett ki. Miután kiegészültek, Karacs került ziccerbe, de három méterrõl mellé lõtt, fél perccel késõbb pedig lassan fejezte be helyzetét. Újabb ajtó-ablak ziccereket teremtett az FTC, de ezeket folyamatosan elpuskázta. A 34. percben Lieszkovszky túl sokáig tartotta a labdát kezében, a megítélt közvetett szabadrúgás után Bogár Krisztián talált be. (3–1) Fél perccel késõbb Karacs dönthetett volna el minden kérdést, de a kapufát találta el. Megtette ezt helyette Bogár, aki Pirik labdaszerzése és passza után elfektette a kapust és az üres kapuba gurított. (4–1) A 39. percben jött az újabb Fradi-gól, az öt a négyben felálló Dunaújváros kapuja maradt üresen, ezt pedig Balán Gábor használta ki. (5–1) Az utolsó percben begyûjtötte hatodik faultját a DF, a kisbüntetõt Nagy Gábor lõtte be, ezzel kialakította a 6–1-es végeredményt.

Bûcs Zsolt (Ferencváros): - A BME II elleni második félidõ óta ez volt az elsõ, hogy kommunikáltunk egymással a pályán, meg is lett az eredménye. A kiállításomnál frusztrált voltam, de nem mondtam semmi olyat, amiért el kellett volna küldeni engem. Az osztályozós hely még mindenképpen meglehet, nem mondtunk le a feljutásról.

Nagy Attila (Dunaújváros): - Elõször is gratulálunk a Fradinak. Az elsõ félidõben mi domináltunk, megvoltak a lehetõségeink, ahelyett, hogy elmentünk volna két-három góllal, elkerülhetõ, buta gólokat kaptunk, majd egy fölösleges kiállítást is összehoztunk. A második játékrészben elfáradtunk, amit az FTC jól kihasznált, és megérdemelten nyert.