Megsemmisítő győri győzelem az Aramis ellen
2016.01.19 | 09:05
Megsemmisítő győri győzelem az Aramis ellen M. Seidler tripla, Drahovsky és Alex dupla. Lehengerlő tízgólos győzelmet aratott a Rába ETO az Aramis ellen, úgy hogy gólt sem kaptak. Az ETO hét ponttal vezeti a bajnokságot. A rendkívül kreatívan és nagy kedvvel játszó Győr, már az első tíz percben eldöntötte a meccset az Aramis ellen. M. Seidler duplával kezdte a gólgyártást a győriek, majd az igazi góleső a félidő derekán született, amikor az ETO négyszer is betalált a fiatal Boldizsár Márk kapujába. Harnisch, Drahovsky, Alex és Juanra egymás után szerezte a további találatokat . A budaörsi időkérés után némileg megnyugodtak a vendégjátékosok, ez stabilabb védelmet és összetettebb játékot is eredményezett, nem is változott a szünetig az eredmény. A második húsz percre egy harcosabb Aramisszal találták szembe magukat a győriek, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy lazáskodni kezdtek a szünetben beszálló Soós Arnold kapuja előtt, amiből aztán a 31. percig nem született győri gól. Pedig sok kidolgozott helyzetük volt, azonban a félidő derekáig kimaradtak a ziccerek. Az Aramis is felszabadultan kezdett futsalozni, amiből aztán egy jó kis hajrá kerekedett. A Győr kapusa Tóth Gyula bemutatta sokadszor tudását, bravúrjaival megakadályozta a Budaörs szépítő találatát. A sokadik hazai helyzet után a 31. percben Lódi-Drahovsky szambával Tomas duplájával már hétnél járt az ETO. A 35. percben Siedler szerez labdát a vészkapus játékra váltó Aramistól, és az üres kapuba emeli harmadik találatát (8-0). Felváltva helyzetek a hajrában, Alex vetődve méterekről röpülve fejez be egy nagyszerű győri támadást és duplázik (9-0), majd a fiatal Farkas Bence középről könnyedén gólt szerez a 37. percben (10-0). Ma az ETO-nak nem volt ellenfele a budaörsi csapat, a címvédő könnyedén szerezte meg a 3 pontot és a hazai közönség előtt gólparádés bemutatót tartott. Férfi Futsal NBI bajnoki mérkőzés 14. forduló Játékvezetők: Kovács Gábor Péter, Wittner József, Babos Tibor 2016.01.18. 18:15 Győr, Magvassy Sportcsarnok RÁBA ETO-ARAMIS SE 10-0 (6-0) Játékvezetők: Kovács Gábor Péter, Wittner József, Babos Tibor 2016.01.18. 18:15 Győr, Magvassy Sportcsarnok ETO: Tóth Gy. – Amrani, Juanra, Alex, M. Seidler Csere: Solano, T. Drahovsky, Lódi T., Harnisch Á., Jakatics Á., Farkas B., Matkovics G., Alasztics M. Vezetőedző: Jordi Illa Solé Aramis: Boldizsár M. – Szeghy Sz., Jovánczai Z., Frank T., Ábel P. Csere: Korozmán K., Farsang B., Fekete V., Héger A., Pap Zs., boznánszky G., Csopaki I., Soós A. Vezetőedző: Frank Tamás Gólszerzők: M. Seidler (3, 6, 35), Harnisch Á. (9), T. Drahovsky (10, 31), Alex (11, 35), Juanra (12), Farkas B. (37) Sárgalap: Farkas B. (40), Fekete Viktor (38) Tabella eto.hu A mérkőzést megnézheted itt: