Megőrizte első helyét az Astra
2019.03.11 | 13:48
Megőrizte első helyét az Astra A második helyezett Agenta Girls Szekszárd FC fogadta a listavezető Astra-Herbária Kiskunfélegyháza FC-t a női futsal NB I. szuper-rangadóján, március 10-én. 076dd13e-a68f-427f-a5c0-c4ceea6e91aaA találkozó tétje az első hely birtoklása volt, a házigazda Szekszárd győzelem esetén a tabella élére állhatott volna. A fordulatos mérkőzésen már az első percben betalált a jó formában lévő Astrás Sípos Lilla, de a hazaiak négy perc leforgása alatt fordítottak Ganczer Hajnalka és Horváth Katalin góljaival (2-1). Ezt követően ismét döntetlenre alakult az állás, a 14. percben Krascsenics Petra egalizált (2-2). A második félidőben nyílt maradt a mérkőzés, sőt egy szerencsés öngóllal az Astra került előnybe és egészen a hajráig vezetett, de hat perccel a vége előtt a Szekszárd kiegyenlített, így otthon tartotta az egyik pontot (3-3). Az Astra csapata sem búslakodhatott, hiszen megőrizte vezető helyét az első osztályban. Női NB I, 16. forduló Szekszárd FC–Astra-Herbária Kfháza FC 3–3 (2–2). Szekszárd, Városi Sportcsarnok Vezette: Szabó P. – Pekoli -  Hartung Szekszárd: Hargas – Megyeri, Kágyi, Jarova, Ganczer. Csere: Mausz, Vaskovecs, Buchmüller, Horváth K., Beke. Edző: Micskó Márk. Astra: Farkas K. – Gál T., Sipos L., Dikanová, Szabó B. Csere: Krascsenics P., Krascsenics Cs., Nagy A., Nagypál, Véninger, Vidovenyecz, Kiss G., Gelb. Edző: Dombó János. Gólszerzők: Ganczer (3., 34.), Horváth K. (5.), illetve Sipos L. (1.), Krascsenics P. (14.), Ganczer (24., öngól).