Megismétlődött a Barca elleni eredmény
2014.11.22 | 09:24
Megismétlődött a Barca elleni eredmény fotok_hirek.asp22   A barcelonai torna második játéknapján, az első meccset a Berettyóújfalu kezdte a Lokomotívval. A Baku United ellen győzelemmel rajtoló ukránok rögtön magukhoz vették a játék irányítását. A gyors és pontos futsaluknak köszönhetően már a harmadik perc meghozta nekik a vezetést (0-1), majd a nyolcadik percben Bilotserkivets az újabb találatának örülhetett (0-2). Bő egy minutumra ugyan Dávid révén sikerült még visszajönnünk a meccsbe (1-2), ám a félidő vége előtt Zhurba találata következtében ismét kettő lett közte a különbség (1-3). A második félidőben sokat tettünk, hogy közelebb zárkózzunk, ez azonban nem sikerült, sőt a 34. percben a Lokomotív tudta háromra növelni az előnyét (1-4). Ezúttal talán némileg halványabban játszottunk, mint az első játéknapon, a Barcelona ellen. Ismét vereséget szenvedtünk, de egyáltalán nincs okunk szégyenkezni, hiszen egy lényegesen jobb csapattól kaptunk ki és ismét egy abszolút vállalható eredmény született. MVFC Berettyóújalu-Lokomotiv Harkov 1-4 (1-3) MVFC Berettyóújfalu: Tihanyi - Rábl, Trencsényi, Lovas, Nagy T. Csere: Sánta, Szabó, Komáromi, Nagy I., Gál, Dávid, Mezei Dávid (kapus), Siska Harmati. Edző: Turzó József Kharkiv: Ivanyak  - Bilotserkivets, Zhurba,  D. Sorokin, Ovsyannikov Csere: Lytvynenko (kapus), Fedorchenko, Rogachov, D. Klochko, O. Sorokin, Bondar, Shamli, Shpygar, Kiselyov Gólok: 3. perc 0-1 Bilotserkivets, 8. perc 0-2 Bilotserkivets, 9. perc 1-2 Dávid, 15. perc 1-3 Zhurba, 34. perc 1-4 Fedorchenko Turzó József (MVFC): Sajnos a mai nap nem sikerült úgy, ahogy terveztük, nem tudtunk olyan játékkal előrukkolni, amivel szorossá tudtuk volna tenni a mérkőzést. Nem tudtunk a realitásoktól elszakadni. Szombaton megpróbálunk javítani, igaz a Baku United jobb csapat, mint a mai ellenfelünk. Dávid Richárd (MVFC): Sajnos a realitásokat nem sikerült eltüntetnünk es kiütközött, hogy a sorozatterhelés se nekünk kedvez. Sokat kell meg edzenünk és gyakorolnunk, hogy azokat a hibákat, amiket elkövettünk ne ismételjük meg újra, vagy legalább lecsökkentsük minél kevesebbre. A holnapi mérkőzésen két nullapontos csapat lép pályára, így mondhatni a becsület pontért/pontokért folyik majd a harc. Bízom benne, hogy szépen zárjuk majd az Elit-kört. A csoport másik mérkőzésén: FC Barcelona-Baku United 5-1 (3-1) A torna szombati menetrendje: 2014.11.22. 11:00 Baku United FC - MVFC Berettyóújfalu 13:15 Lokomotiv Kharkiv - FC Barcelona  - Forrás berettyóhír.hu -

2024.03.27 | 20:40
2024.03.22 | 11:00

2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00
2024.03.16 | 08:15
2024.03.15 | 07:45
2024.03.10 | 09:30
2024.03.07 | 12:15