Meggyőző spanyol fölény
2019.10.09 | 07:18
Meggyőző spanyol fölény  FUTSAL BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR 1. FORDULÓ Murcia (spanyol)–Berettyóújfalu 5–0 (2–0) Berettyóújfalu, Pálfi István Sportcsarnok Gólszerző: Fernán (5.), Paradynski (11., 35., 36.), Valerio (28.) A meccs első lehetősége Rábl révén a mieinké volt, ezt követően viszont gyakorlatilag szó szerint csak az történt a pályán, amit a spanyolok akartak. Mezei Dávid hősiesen próbálta megóvni kapuját, de a sokadik ziccerből Fernán labdája már utat talált a hálóba (1–0). Rajta kívül Paradynski is rendkívül aktív volt a kezdéstől fogva, ő a 11. percben szerezte meg első gólját, szép csel, majd egy kényszerítő után passzolt a kapuba (2–0). A játék képe nem nagyon változott, az első félidőben 34–5 volt a kapura lövések száma, ehhez képest a kétgólos hátrány kifejezetten hízelgő volt a magyar csapat számára. A második félidőben már jobban ki tudott jönni a magyar csapat, főleg Sid és Rábl volt aktív, de a szépítés helyett kissé váratlanul érkezett az újabb spanyol gól, Valerio duplakötényével nagyjából el is dőlt a meccs (3–0). A 35. percben egy saját térfélen elveszített labda után Paradynski megszerezte a második gólját, az időkérés után pedig a mieink már vészkapussal mentek előre a becsületgólért, de ez nem jött össze, csak még egy újabb Paradynski-találat az üres kapuba. A vége így 5–0 lett a spanyol ezüstérmes javára; ha az első félidő képét nézzük, akkor ennyi volt is a felek között, talán némi szerencsével azért lehetett volna szorosabb a második játékrészben. A csoport mosik mérkőzésén: Kajrat (kazah)–KPRF (orosz) 0–3 A mai program: 15:45 ELPozo Murcia - Kairat Almaty 18:00 MVFC - SC KPRF (Élő M4 Sport) Forrás: Nemzetisport.hu

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00