Megállítja-e a Kecskemét a Debrecent?
2019.11.04 | 14:06
Megállítja-e a Kecskemét a Debrecent? MVFC BERETTYÓÚJFALU – RUBEOLA FC 18:30 Berettyóújfalu, Pálfy István Rendezvénycsarnok Továbbra is hibátlan hazai pályán a Mezei-Vill, bár legutóbb otthon a Veszprém ellen majdnem megbotlottak. Ha nem akarnak pontokat veszíteni, akkor vigyázni kell a Csömör ellen is. Horváthék legutóbb a Hali elleni döntetlennel is bizonyították, hogy mindenkire veszélyesek tudnak lenni, annak ellenére, hogy utolsó helyen állnak a tabellán. A Rubi vélhetően előrébb fog végezni jelenlegi helyénél, a kérdés, hogy mikor kezdi meg a felzárkózást. Nagy valószínűség szerint nem ezen az estén, hiszen nagy bravúr lenne, ha győztesen távoznának a bajnok otthonából. A formák és a helyezések alapján a csömöriek maximum megnehezíteni tudják Ráblék dolgát, de a három pontot otthon tatja a címvédő. HALADÁS VSE – ARAMIS SE 18:30 Szombathely, Haladás Sportcsarnok A Hali öt győztes meccset követően botlott a legutóbbi játéknapon. Mindössze egy pontot szereztek Csömörön, pedig már két góllal is vezettek. Ráadásul a pontokon kívül egyik légiósukat is elveszítették, aki súlyos térdsérülést szenvedett. Ami még nehezíti a hazaiak dolgát, hogy a válogatott szünetben nem tudtak teljes kerettel készülni, hiszen összesen hat játékosuk szerepelt a VB selejtezőkön, de ezektől függetlenül is ők a találkozó esélyesei. Ha szeretnék tartani a lépést a Mezeivel, nem nagyon van lehetőség több hibára. Kötelező a győzelem. Ami az Aramist illeti, a rossz kezdés után elkezdték gyűjtögetni a pontokat, így a középmezőnyben állnak. Idegenben annyira nem megy az alakulatnak, mindössze Kecskeméten sikerült nyerni, a többi összecsapást elvesztették, és most is meglepetés lenne, ha pontot, vagy esetleg pontokat tudnának szerezni. KECSKEMÉT FUTSAL – DEBRECENI EGYETEMI AC 19:00 Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok Ellentétes utat jár be a két csapat. A debreceniek legutóbbi három meccsüket megnyerték, így egy újabb győzelemmel felléphetnének a dobogó harmadik fokára, amit a szezon előtt nem sokan gondoltak volna. Talán még ők maguk sem álmodtak ilyen sikeres őszről. Ennek ellenére előttük a lehetőség, hogy előrébb lépjenek, ehhez nem kell mást tenni, „csak” nyerni Kecskeméten. Ez persze nem lesz könnyű, annak fényében sem, hogy az újonc legutóbbi öt meccsén vereséget szenvedett, ráadásul úgy, hogy egyiknél sem nagyon volt benne a pontszerzés. Legutóbb a tartalékos Fradit fogadták, de még gólt sem sikerült szerezni. Ezek alapján jól jöhetett nekik a válogatott szünet, ahol talán tudták rendezni a sorokat, és új elánnal vágnak neki a mostani találkozónak. Egy jó játékkal akár meglephetik az egyetemistákat, akik vélhetően a három pont reményében utaznak Kecskemétre.