Még mindig pont nélkül a Veszprém
2019.09.17 | 15:54
A szünetben még vezetett, végül azonban 3-2-es vereséget szenvedett a veszprémi futsalcsapat az Aramis vendégeként hétfőn az NB I-ben.
Miután az első három bajnokiját – sorrendben a Debrecen, a Nyírgyulaj és a Csömör ellen – egyaránt elvesztette, győzelmi kényszerben utazott az Aramis együtteséhez a Veszprém az első osztályú futsalbajnokság negyedik fordulójában. Screenshot_2019-09-17 Futsal Hungary Futsal MagyarországAz 1. FCV élére nyáron kinevezett Frank Tamás számára különös pikantériával bírt a hétfő esti találkozó, hiszen a szakember tizenhat év után hagyta el a budaörsieket. Akik, immáron Flavius Moga irányításával két vereséggel és egy győzelemmel kezdték a 2019/2020-as idényt. Nem váratott sokáig magára a bakonyiak vezető találata, a válogatott Miklós a 6. percben megszerezte első veszprémi gólját. S mivel többször már nem zörrentek a hálók az első játékrészben, a mieink vonulhattak előnnyel a pihenőre (0-1). A második felvonás viszont rögtön góllal kezdődött: Fekete Márk révén villámgyorsan egyenlített a házigazda. Töretlen hittel küzdött tovább a Frank-csapat, amely meg is hozta eredményét. A szintén nyáron igazolt, ugyancsak első veszprémi gólját szerző Tama révén ismét a mienknél volt az előny (1-2). Mindkét térfélén záporoztak a lehetőségek. Előbb Schmidmajer védett bravúrral, majd Tatai előtt adódott két nagy helyzet, de azok is kimaradtak. Nem úgy a 32. percben, amikor is rutinos Harnisch egyenlíteni tudott. Hárommal a vége előtt aztán jött a hidegzuhany, ekkor ugyanis Papp is bevette Schmidmajer portáját, beállítva ezzel a 3-2-es végeredményt. A bakonyiak tehát a negyedik bajnokijukon a negyedik vereségüket szenvedték el, így maradtak a tabella utolsó helyén. [gallery ids="112403,112404,112406"] Futsal NB I, 4. forduló: Aramis SE–1. FC Veszprém 3-2 (0-1) Budaörs, Aramis Futsal Csarnok. Vezette: Farkas (Molnár, Deme). Aramis: Vámos – Pankotai, Vattamány, Bognár B., Gál. Csere: Soós (kapus), Fekete M., Harnisch, Frankovszky, Monori, Juhász, Panyi, Papp, Boznánszky. Vezetőedző: Flavius Moga Veszprém: Schmidmajer – Tatai, Tar, Boromisza D., Bognár P. Csere: Spandler, Klcso (kapusok), Miklós, Tama, Komáromi, Gyurcsányi, Bencsik Á., Bencsik R. Vezetőedző: Frank Tamás. Gólszerzők: Miklós (6.), Tama (26.), ill. Fekete M. (21.), Harnisch (32.), Papp (37.).
Moga L.Moga FlaviusRosszul kezdtük a mérkőzést a Veszprém az első félidőben ránk erőszakolta az akaratát, többet birtokolta a labdát és több helyzetet alakított ki de szerencsére, a mai napon Vámosi Marcell szenzációsan védett! A második félidőben más csapat voltunk, megváltozott a játékunk és elhittük, hogy tudunk győzni, ezt bizonyítja hogy kétszer is fel tudtunk állni a padlóról és igazi CSAPAT ként játszottunk és küzdöttünk a pályán! Gratulálok a Csapatom-nak a mai győzelemhez és sok sikert kívánok Veszprémnek a folytatáshoz.