Még eggyel közelebb a TF; újra remekelt az UTE
2021.04.20 | 14:15

Az NB II 4. fordulójában nyugaton a győzelmével újabb lépést tett a bajnoki cím felé a TF. Az UTE meglepően simán nyert a Szigetszentmiklós otthonában. Az alsóházban magára talált a PEAC, a Nagykanizsa pedig tovább menetelt.

FELSŐHÁZ

Folytatta parádés menetelését a felsőházban a TF. A bajnokaspiráns a szünetig egy góllal vezetett az ELTE ellen, a második félidőben pedig két újabb találattal 3-0-ra nyert. A pótolt meccsek függvényében is legalább nyolcpontos Csernai Gábor csapatának az előnye, továbbra is százszázalékos, míg az ELTE jelen pillanatban a legrosszabb helyzetben áll a felsőházban.

Holtversenyben a Szigetszentmiklóssal, amely szintén ötpontos, de egy meccsel keveset játszott. Miután hazai pályán simán, 7-2-re kikapott az UTE-tól. A vendégektől Genczler Kornél és Huszty Dániel is duplázott, a lilák ezzel felléptek a második helyre.

A REAC – Haladás II meccset május 24-re halasztották.

ALSÓHÁZ

A pénteki BAK-sikerről már beszámoltunk a beharangozóban, annak köszönhetően a Nagykanizsának lehetősége nyílt a csoport élére állni, és ezt meg is tette, az Érd otthonában nyert 6-3-ra.

A PEAC a negyedik fordulóra magára talált, és hazai pályán legyőzte a Hidegkútot. Bár a vendégek felálltak kétgolos hátrányból, végül Pécsen maradt a három pont. A két kiesőhelyen így most a két hétfői vesztes csapat áll.

FÉRFI FUTSAL NB II, NYUGATI CSOPORT, 4. FORDULÓ

FELSŐHÁZ
TFSE – ELTE 3-0
(Andorka, Szalmás 2)
Szigetszentmiklós – UTE 2-7 (Reznek, Bagó, ill. Huszty 2, Genczler 2, Szűcs, Milavecz, Czerman)

ALSÓHÁZ
Péntek, BAK – Tihany 6-1
(Beszterczei 2, Lőrinczy, Nagy 2, Pető, ill. Lőrinczy (öngól))
PEAC – Hidegkút 4-2 (Bartal 3, Kőnig, ill. Rusvai, Hegedűs)
Érd – Nagykanizsa 3-6 (Bozsoki, Haála, Kajdy, ill. Szakmeiszter J., Bogyó 2, Fujsz 2, Kollár)

fotó: tfse.sport.hu