Második hely Déván
2018.08.12 | 20:12
Második hely Déván MVFC Berettyóújfalu - Maccabi Tel-Aviv 1-1 (0-1) Négyes Torna, Déva Az utolsó napon az izraeli bajnok Maccabi Tel-Avivval kellett megmérkőznünk, akik hozzánk hasonlóan indulhatnak a Bajnokok Ligájában, ám egy körrel korábban kell csatlakozniuk, Mostarban szerepelnek majd. Igen szokatlan volt a kezdési időpont, reggel fél 10-kor már parkettra kellett lépnünk. Az izraeliek az első két találkozójukat elbukták, ez az egyetlen meccs maradt számukra a javításra. Az MVFC két nagyiramú, jó találkozón volt túl, s emiatt a fáradság erősen érződött. A szünetig a Maccabi előnyre tett szert, ám ezt a második félidőben ki tudtuk egyenlíteni, így döntetlennel végződött a meccs. Sergio Mullor: - Ahogy a torna előtt is mondtam nem a legideálisabb időpontban jött számunkra ez a megmérettetés, hiszen csak 10 napja kezdtük a felkészülést. Csináltunk jó dolgokat, de voltak hibák is, amiket ki kell javítanunk. Két erős csapat ellen mérkőzhettünk, ami megmutatta a hiányosságainkat. A harmadik meccsen kijött a fáradtság, hiszen kemény egy héttel a hátunk mögött utaztunk ide és nem azt nyújtottuk, amit tudunk. Köszönjük a Dévának a meghívást, hogy egy erős tornán vehettünk részt. A másik mérkőzésen: FC Autobergamo Deva - Imperial Wet Csíkszereda 2-1 A torna végeredménye: 1. FC Autobergamo Deva 2. MVFC Berettyóújfalu 3. Imperial Wet Csíkszereda 4. Maccabi Tel-Aviv A tornát megtekintette a Székelyudvarhely edzője, Jakab Zoltán is, aki egyébként a futsalt képviseli a Román Labdarúgó Szövetség Technikai tanácsadó testületében.