Játékvezetõk: Farkas Balázs, Futó Tamás, Czene-Joó Ádám, Richter Miklós

Magyarország: Tihanyi - Trencsényi, Lovas, Dávid, Gál
Csere: Pallai, Mezei, Dróth, Lódi, Harnisch, Öreglaki, Szeghy, Apatíni, Karacs, Gyurcsányi

Góllövõk: Trencsényi, Halko öngól, Dróth, Gyurcsányi, Lódi

Ezúttal jó fél ház volt kíváncsi a Szlovákia elleni páros mérkõzések elsõ találkozójára Móron. A mérkõzés elõtt Gyurcsányi Zsoltot köszöntötte Dr. Drucskó Zoltán 125. válogatottsága alkalmából.

A találkozó szlovák helyzettel indult, de csak kapufáig jutottak a vendégek. A harmadik percben azonban zördült a szlovák háló, Trencsényi spiccelt a tehetetlen kapus mellett a kapuba. 1-0.
A következõ percben ismét gólt szereztünk, most már a vendégek segítségével. Harnisch viharzott el a jobb oldalon, és élesen belõtt labdája Halkóról pattant a kapuba, 2-0.
7. perc, az elcsúszó Marek Bahna mellett Dróth elhúzta a labdát, és 13 méterrõl a jobb felsõ sarokba bombázott. 3-0
A szlovákok felgyorsították a játékot, de szórványos lövéseiket Tihanyi magabiztosan hárította.
A második félidõ hidegzuhannyal indult. Öt perc alatt két gólt kaptunk. Elõször a 22. percben Drahovsky, majd a 25.-ben Kyjovsky lõtt a hálónkba.
Felgyorsultak a szlovákok és átvették a játék irányítását. Gyurcsányi hiába növelte ismét kettõre az elõnyünket, még ugyanabban a percben gólt kaptunk.
Innét kezdve átment a mérkõzés örömfociba, potyogtak a gólok. A csapatok fõleg a támadásra összpontosítottak, a védekezésük hiányt szenvedett. Sajnos az egy-az egyes párharcokban megfutottak bennünket északi szomszédjaink.
A mérkõzés fénypontja volt a 35. perc amikor Dróth kuszálta össze a szlovák védelmet, és Pazar labdát adott Lódinak, aki belõtte 100. gólját a magyar futsal válogatott piros-fehér-zöld mezében.
Sajnos ezen a napon öt gól is kevés volt a gyõzelmünkhöz, mert ismét kiegyenlítettek a szlovákok.5-5
Ez lett a végeredmény, és igazságosnak mondható végeredmény. Az elsõ félidõ a mienk volt, de a másodikban a vendégek domináltak.

Marcos Angulo: Mindenekelõtt, kiemelném a kitûnõ vendéglátást. A mérkõzésrõl szólva, mindkét csapat azonos színvonalat hozott, ez elsõ félidõben három gólt ajándékoztunk a magyaroknak, de a másodikban visszahoztuk a meccset. Gratulálok Lódi Tamásnak 100. góljához.
Sito Rivera: Kiegyenlített mérkõzést játszottunk. Mindkét ország válogatottja két klubra épül, bár a szlovákok elõnyben vannak, mivel összeszokottabbak a Slov Matic miatt, akik már régóta együtt játszanak. A második félidõben mindkét csapat nyerhetett volna az emberelõnyös helyzetekbõl adódóan. Végül pedig õszintén szeretnék gratulálni Lódi Tamásnak 100. góljához.